•  

  A może Ci dwaj kierowcy Williamsa nie maja prawa jazdy? A ONI tego nie sprawdzają.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #f1

  •  

   @kris666123: Sirotkin do niedawna nie miał, albo dalej nie ma

  •  

   @kris666123: W F1 nie potrzeba prawa jazdy, tylko superlicencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Basteq: @Consigliere_96: od kiedy pojawił się verstappen, trzeba mieć 18 lat, prawo jazdy i punky w niższych seriach. Wprowadzono to od sezonu 2016.

   +: Basteq
  •  

   @retsam84: faktycznie, dawno nie czytałem regulaminu. dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   To qualify for an FIA Super Licence the requesting driver must already be the holder of an International Grade A competition licence, and additionally meet the requirements of the FIA International Sporting Code, Appendix L.[1] These requirements state that the driver must either:

   have accumulated at least 40 Super Licence points during the three year period preceding their application
   and be the holder of a valid driving licence when they apply for a Super Licence the first time
   and be at least 18 years old at the start of the event of their first F1 race weekend
   and have successfully complete a question session regarding the most important points of the International Sporting Code and of the F1 Sporting Regulations
   and have completed at least 80% of each of two full seasons of any of the championships reported in Appendix L, Supplement 1 when they apply for a Super Licence

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  No to lecimy z drugim rozdajo!
  Cześć! Z okazji wyprzedaży 12.12 sklep Gearbest.com wraz z serwisem Lowcychin.pl przygotował dla was #rozdajo
  Zasady proste plusujesz = bierzesz udział

  Komentarz nawiązujący do Smogu / jakości powietrza itd... (memy, filmik itd...) z największa ilością plusów otrzyma prezent niespodziankę. (komentarze z rozdajo nie biorą udziału)

  Do wygrania Oczyszczacz powietrza Alfawise P1
  Link do oczyszczacza z kuponem z wysyłką z Czech

  Z Okazji wyprzedaży 12.12 zapraszam na stronę promocyjną w sklepie Gearbest.com
  Jak i na stronę LowcyChin.pl gdzie znajdziesz najlepsze promocje i kupony!

  Jak by się ktoś zastanawiał czy ktokolwiek coś wygrał w poprzednich rozdajo to zostawiam kilka wpisów użytkowników którzy wygrali w poprzednich:
  Wygrana Drona
  Mi A2 Lite

  Losowanie w weekend

  Obserwuj tag ====> #lowcychin

  Powodzenia!
  Standardowo organizatorem jest GearBest.com i sponsoruje nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler Bezpośredni link do wyprzedaży 12.12 na gearbest: https://www.gearbest.com/promotion-24H-Sale-special-3908.html
  Bezpośredni link do oczyszczacza : https://www.gearbest.com/air-purifier/pp_009648919383.html?wid=1640583


  #lowcychin
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  DZIEŃ 97/100

  Żyd znalazł lampę.
  Potarł ją, a ze środka wyleciał dżin.
  Widząc Żyda zawołał:
  - Teraz jesteś moim panem. Uwolnisz mnie od lampy jeśli spełnię twoje 3 życzenia.
  Żyd się uradował i natychmiast wykrzyczał:
  - Chcę posiadać wszystkie bogactwa świata!
  - Wszystkie? - odpowiedział osłupiony dżin, który po chwili się roześmiał - Wy ludzie jesteście tacy przewidywalni.
  Pstryknął palcami i nagle ziemia wokół nich pokryła się wszelakimi kosztownościami, aż po horyzont.
  Całe góry drogich metali, kamieni, dzieł sztuki i pieniędzy.
  - Proszę - rzekł dżin - teraz to wszystko jest twoje.
  Żyd rozejrzał się w koło ze skwaszoną miną.
  - Co jest? - zapytał dżin - Przecież tego właśnie chciałeś.
  - No niby tak, ale jakoś nie do końca.
  - Jeśli sobie zażyczysz Żydzie to sprawię, że to wszystko zniknie. Wystarczy wypowiedzieć życzenie.
  - Właściwie to niezła myśl - uradował się mężczyzna. - Oto moje drugie życzenie: chcę abyś całe to bogactwo
  wziął ode mnie i przepuścił.
  - Słucham?! Ależ panie, jak mam wydać całe bogactwa świata?
  - Nie wiem. To już jest twój problem. Daję ci na to 10 lat.
  Od tej pory dżin w szaleńczym tempie, bez ustanku i w dzień i w nocy przepuszczał potężny majątek.
  Wydawał na drogie pałace, samochody, jachty, alkohol, prostytutki, rasowe psy i konie, ale bogactw
  prawie nie ubywało, a czas mijał.
  Zaczął więc kupować totalne śmieci za fortuny.
  W końcu po 10 latach dżin na wpół żywy zapukał do drzwi Żyda.
  - Panie, wreszcie udało mi się wydać całe bogactwa świata.
  - Świetnie się spisałeś dżinie.
  - Proszę cię, wymów teraz ostatnie życzenie i mnie uwolnij.

  pokaż spoiler - A więc życzę sobie, abyś całe to bogactwo, które ode mnie wziąłeś, oddał mi wraz z odsetkami.


  #suchar #100dnisucharow

  Hej Mirki! Na setny dzień planuję dla Was dodatkową atrakcję w postaci Wykopowej Nocy Sucharów, aby zakończyć wyzwanie z rozmachem. "Wykopowa Noc Sucharów - Edycja 100dnisucharow" rozpocznie się w sobotę 15 grudnia o godzinie 23:00. Serdecznie zapraszam wszystkich do wzięcia udziału. Bardzo dziękuję Mirkowi @Valg za pomysł z nocą sucharów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Tolerancja wobec społeczności LGBT w Polsce dobija obecnie do najwyższych wskaźników w historii naszego kraju. Homoseksualiści cieszą się nieskończoną wręcz liczbą praw i przywilejów: możemy oddychać, pracować, płacić podatki, zaciągać kredyty w bankach, oddawać swój głos w wyborach. Ba! Możemy nawet mieć psa, kota albo inne żyjące stworzenie, byle nie było dzieckiem. Nikt nas też nie pobije i nie zaatakuje na ulicy bez powodu, zdecydowana większość nas toleruje i miłosiernie pozwala na to, żebyśmy mogli żyć. Jest tylko jeden, bardzo skromny i totalnie do spełnienia, warunek: nikt nie może wiedzieć, że tymi homoseksualistami jesteśmy.

  Odsetek osób nietolerujących homoseksualizmu jest znikomy, szczególnie tych, którzy swoje myśli formułują w sposób agresywny czy chamski. Najczęściej mamy do czynienia z bardzo wyważonymi, eleganckimi i nasyconymi tolerancją komentarzami. Takimi jak na przykład ten poniższy, doskonale reprezentujący światopogląd, z którym stykam się w mediach społecznościowych niemal codziennie.

  Po pierwsze to ja bym rozróżnił osoby które propagują swoją homoseksualną orientację i tych którzy ewentualnie ograniczyli się do coming outu. Nie przeszkadza mi że ktoś znany będzie homo bo każdy może żyć z kim chce, ale jeśli będzie to propagował, pokazywał się z partnerem/partnerką to uważam że jest to przekroczenie pewnych granic.

  Po pierwsze, bardzo dziękuję za ewentualne prawo do zrobienia coming outu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to już tak dalece posunięty przywilej, że nie ma sensu nim szastać, toteż solidarnie tych coming outów nie robimy aż tak dużo. A już szczególnie jeśli jesteśmy osobami publicznymi. Kto widział, żeby orientacją chwalić się w telewizji?! Nie ma przecież w ramówkach szanujących się stacji programów o randkach heteroseksualnych par, przygotowaniach do ślubu, w których panny młode dostają miejscowych skurczów wagin, bo chusteczki do ślubnej zastawy nie są wrzosowe, a liliowe, show gdzie heteroseksualni mogą pobrać się w ciemno i rozwieść po kilku dniach. O filmach i serialach z heteroseksualnymi wątkami, scenami czułości, seksu czy choćby ostentacyjnego trzymania się za rękę nie wspominając. Próżno też w mediach szukać tekstów, felietonów, rozprawek i quizów o np. 114 najdogodniejszych pozycjach seksualnych dla par hetero. Widzieliście kiedyś coś takiego? Nie, bo heteroseksualna część społeczeństwa wie, że z orientacją po prostu nie wypada się obnosić i tego samego oczekują od nas. Nie da się grać bardziej fair.

  W związku z powyższym niemal z cudem graniczy zobaczenie par, które idą za rękę, przytulają się do siebie, obłapiają za pośladki czy obdarzają pocałunkami. Nie robią tego na ulicy, przystankach, w sklepach, kinach, restauracjach, koncertach. A już na pewno nie w klubach, gdzie każdą parę, nawet w tańcu, dzieli bezpieczna odległość, w której mógłby zmaterializować się sam Jezus Chrystus, doglądający moralności swoich owieczek. Na tak odważne i promujące heteroseksualizm gesty pozwalają sobie tylko w czterech ścianach swoich domów, inaczej strażnicy moralności z błogosławieństwa Zakonu Ortalionu mogliby ich szybko spacyfikować: pobić albo chociaż opluć. Dlatego też nikt nie pomyślałby nawet, aby uwiecznić chwile czułości na zdjęciu czy filmie i opublikować je na Facebooku. Mogłoby to przecież zgorszyć internautów, a nawet więcej – zachęcić ich do robienia tego samego. a to byłoby już przekroczenie tych „pewnych granic” i promować heteroseksualizm.

  Społeczny zakaz w nachalnym eksponowaniu seksualności jest nie lada wyzwaniem dla reklamodawców, którzy dwoją się i troją, żebyśmy na bilbordach czy w spotach telewizyjnych nie zobaczyli przypadkiem par, małżeństw, rodzin z dziećmi, a już na pewno nie w sytuacjach, w których odbiorca byłby narażony na informację o ich heteroseksualnej orientacji.

  Na szczęście, wszystkie te zabiegi kończą się niesamowitym powodzeniem, bo otaczający nas ludzie w żaden sposób nie podkreślają, nie akcentują i nie obnoszą się ze swoją heteroseksualnością. I dlatego mogą, a wręcz powinni, wymagać tego samego od nas-homoseksualistów.

  pokaż spoiler A tak naprawdę, jeśli jeszcze raz usłyszę, że obnoszę się ze swoim homoseksualizmem, bo idę ze swoim chłopakiem za rękę, mam na kurtce tęczową przypinkę albo mówię wprost, że jestem gejem, to chciałbym tylko powiedzieć jedno: P********E SIĘ.


  pokaż spoiler Źródło: http://www.grabari.pl/krotka-przypowiesc-o-obnoszeniu-sie-z-orientacja-homo/


  #neuropa #lgbt #4konserwy #bekazprawakow
  pokaż całość

  odpowiedzi (143)