•  

  A może Ci dwaj kierowcy Williamsa nie maja prawa jazdy? A ONI tego nie sprawdzają.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #f1

  •  

   @kris666123: Sirotkin do niedawna nie miał, albo dalej nie ma

  •  

   @kris666123: W F1 nie potrzeba prawa jazdy, tylko superlicencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Basteq: @Consigliere_96: od kiedy pojawił się verstappen, trzeba mieć 18 lat, prawo jazdy i punky w niższych seriach. Wprowadzono to od sezonu 2016.

   +: Basteq
  •  

   @retsam84: faktycznie, dawno nie czytałem regulaminu. dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   To qualify for an FIA Super Licence the requesting driver must already be the holder of an International Grade A competition licence, and additionally meet the requirements of the FIA International Sporting Code, Appendix L.[1] These requirements state that the driver must either:

   have accumulated at least 40 Super Licence points during the three year period preceding their application
   and be the holder of a valid driving licence when they apply for a Super Licence the first time
   and be at least 18 years old at the start of the event of their first F1 race weekend
   and have successfully complete a question session regarding the most important points of the International Sporting Code and of the F1 Sporting Regulations
   and have completed at least 80% of each of two full seasons of any of the championships reported in Appendix L, Supplement 1 when they apply for a Super Licence

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ale mi daje raka jak kobiety na slub/ studniowke czy inna impreze wydadza 500zl na kosmetyczke i fryzjera, 1000zl na sukienke, odpierdalaja jakies cyrki,stroja sie 2 dni a na koniec wygladaja gorzej niz na codzien z lekkim makijazem i prostymi wlosami xD Jak poszedlem na studniowke to nie poznalem swojej partnerki, ktora stala 2 metry obok, bo sie ujebala na grazyne 40-letnia z jakims kokiem na glowie i tona makijazu na ryju. Z 6/10 do 3/10 za jedyne 1000 cebuli, po chuj tak?

  #rozowepaski #logikarozowychpaskow #rakcontent
  pokaż całość

  odpowiedzi (130)

 • avatar

  Dziś pierwszy dzień mamy w firmie nowego praktykanta, który został przydzielony mi. Zaczęliśmy rozmawiać, śmieszkować i rzuciłem jakoś tak "Twój stary to fanatyk wędkarstwa?" Zrobił na mnie wielkie oczy i zaczął się śmiać, a przy tym zapytał skąd mam taki głupi tekst. Jako drugie zadanie dziś, kazałem mu przeczytać tą słynną pastę (zaraz po tym jak mi zaparzy kawę ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  Teraz siedzi z telefonem i chichocze co chwilę pod nosem. Chyba będę dobrym opiekunem jego praktyk i robię to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pasta #pracbaza #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)

 • odpowiedzi (9)