Wpis z mikrobloga

@lotnik190: imho brakowało R0 by ludzie obyli się z patusami. Niestety dla niektórych to był skok na zbyt głęboką wodę. Widać, że kulało wszystko. Sam Ciebie puknąłem, na szczęście bez jakichś większych konsekwencji, ale to co niektórzy #!$%@? to głowa mała... Może za bardzo się podpalili?
@cienki137: wydaje mi się że to brak dobrego zapoznania z OW. Tutaj brak przczepności jest bardzo odczuwalny, lekkie uszkodzenie aero i już nie jest tak jak trzeba.
@Sefni: ja tam w R2 miałem żółte przód i tył i nie było tragedii. Główny problem w tym że nie uratuje ciebie ani ABS, ani TC, oraz to że cholernie ważna jest szybsza kontra, mniej czasu na reakcję. No i ten brak zapoznania, czyli brak R0. Część pewnie jechała wyścig po raz pierwszy w patusie, ja trochę upalalem patusa na patusowych serwerach...
@lotnik190: no na R0 w gt3 rozpierdziel był też przez taki a nie inny tor. Ale ludzie trochę respektu nabrali. No i te powroty, ja #!$%@?ę. Ty ładnie puszczasz, starasz się nikomu nie zrobić krzywdy. A ktoś inny #!$%@? i się od razu #!$%@?. Sam przestałem na T2 kilka ładnych sekund na samym środku toru i tylko modliłem się że mnie wszyscy wyminą. Uznałem że to lepsze niż gaz do dechy