Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Eh mirki właśnie zakończyłem 5 letni związek. Zaczęliśmy chodzić zaraz po liceum, to była moja pierwsza dziewczyna. Wszystko szło świetnie, dogadywałem się jak z najlepszym kumplem. W łóżku też było świetnie, ciągłe lodziki, świetny seks.
  Problemy zaczęły się dopiero ostatnio kiedy rozmawiałem z kolegą i zapytałem go, czy ma jakieś sposoby, żeby odbyt tak nie piekł po seksie z żoną. Kolega popatrzył na mnie ze zdziwieniem i zapytał "Twoja żona ma kutasa?". Nie zrozumiałem pytania. "A co miałaby mieć?". Dopiero wtedy, po pięciu latach ssania jej kutasa i przyjmowania go do dupy okazało się, że kobiety podobno w miejscu siusiaka powinny mieć otwór... Wszystko zaczęło robić sens. Te zdjęcia które czasem widziałem w internecie nagle okazały się czymś normalnym, a nie jakimś dziwnym fetyszem. Uważajcie tam mirki i nie wagarujcie na przyrce ( ͡° ʖ̯ ͡°) pokaż całość

  odpowiedzi (31)

 • odpowiedzi (29)

 • avatar

  Lekcja na dziś:

  Nigdy. Nie. Wyszukiwać. Obrazków. Przy. Uczniach.

  (Obrazka nikt nie zauważył, bo w porę zamknęłam kartę jak dzieciaki wchodziły do klasy, ale order z ziemniaka osobie, która powie mi, jak wytłumaczyć ośmiolatkom co to XD)

  #nauczyciele #panifrytusia #heheszki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (82)