Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Co ten mój #niebieskiepaski to ja nawet nie xD
  W skrócie: byliśmy ze sobą 4 lata i się rozstaliśmy na prawie dwa, od niedawna znowu się spotykamy. Dzisiaj rano padło pytanie, którego trochę się obawiałam a mianowicie, ilu facetów miałam przez całą tą "przerwę".
  Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, bo raz że przecież nie byliśmy wtedy razem a dwa, to przecież powinien się cieszyć, że się wyszalałam i teraz będę żoną idealną (tak, poruszaliśmy temat ślubu bo chcemy zamieszkać razem)
  A raczej chcieliśmy XD Bo to co się odjebało trochę zaburzyło mi światopogląd ¯\_(ツ)_/¯
  Oczywiście zadałam mu to samo pytanie i padła znacząco mniejsza liczba, ale nie chciałam żeby mu było przykro więc powiedziałam, że mogę mu policzyć góralkę razy dwa i do tego współlokatorkę jako półtorej XD

  pokaż spoiler myślałam, że umiem zadbać o męskie ego

  Jaki z tego wniosek? Niebiescy nie potrafią przegrywać z różowymi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Naprawdę tego nie rozumiem, byłam z nim szczera, zresztą chyba wiedział co się robi m.in na #erazmus ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepiej było kłamać? Teraz chcę tylko jego przecież, przeszłość to przeszłość, mnie jego ex dupy nie obchodzą : /
  Nie odzywa się przez cały dzień, a teraz dostałam sms pic real. :<
  Teraz mi źle, kupił nam tydzień temu wycieczkę do Rzymu i nie wiem jak to naprawić ://
  #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ? #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (154)

 • odpowiedzi (21)

 • avatar

  Jesteśmy demokratycznym krajem, świeckim. U nas nie ma cenzury!!! Ale jest nagranie, jak radni głosują ws. zakazania emisji "Kleru" w kinach w Ełku. Ełk to kolejne miasto, w którym może zostać zablokowany "Kler", kontrowersyjny film Wojciecha Smarzowskiego o grzecha polskiego duchowieństwa. Radny Wojciech Kwiatkowski z rządzącego w mieście Dobra Wspólnego powołał się w swojej argumentacji na słowa papieża Jana Pawła II.

  #bekazkatoli #film #kino #elk #prlbis #cenzura
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)