Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: 4 nie, 5 tak. Godło wymienione wprost jako symbol któremu strącono koronę i przysposobiono do kolorów inne niż państwowe.
Nie bez znaczenia też jakie kolory zamieniono na jakie. W heraldyce biel jest symbolem czystości, lojalności, pokory i szlachetności. Czerwień oznacza miłość, dzielność, żarliwość i poświęcenie. Takie znaczenie mają kolory polskiej flagi i nie są to wartości 1:1 tożsame z LGBTQ
5 tak. Godło wymienione wprost jako symbol któremu strącono koronę i przysposobiono do kolorów inne niż państwowe.


@skejna: No dobra, ale Tobie idzie o orła ukrytego za tym prześcieradłem tyskiego z napisem "Polska" czy po prostu o ten prostokąt z napisem Polska 2016? Mi chodzi o to drugie;]
@Kaczypawlak: A przepraszam, pomyliłem się. Napisałem o 5 i 6 (dodaj sobie 1 do mojej numeracji, będzie miało więcej sensu).

4. Nie dam głowy. Obawiam się że tak. Polska flaga wpisana w inny symbol. Co więcej - symbol uznawany w niektórych środowiskach za symbol wyższości rasy germańskiej nad słowianami.
Podobnie nie wypadałoby wpisywać orzełka czy flagi w kontury penisa. Coś takiego tutaj zrobili.
Dlaczego jedno jest profanacją a drugie rysunkiem?


@Naxster: Ty na serio?

Polskie godło ma czerwone tło, nie tęczowe, więc to nie jest godło


@Naxster: Jednak wzór jest ten sam co na normalnej fladze;] Dodatkowo reszta flagi też była tęczowa?;]