Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co robić?
Mirkowicze, poznałam fajnego faceta. Dogadywaliśmy się przez długi czas super. Aż tu nagle coś się spaprało w naszych kontaktach. Nie ma tego czegoś co wcześniej. Czasami nie gadamy po 2 tygodnie i kiedy ja już chce zakończyć tą znajomość nagle on się odzywa jak gdyby nigdy nic i gada ze mną, tylko po to by za kilka dni znów zniknąć, gdy ja się odzywam to gada ze mną często w sposób niechętny. Pytałam wiele razy co się dzieje, czy ma znów jakieś problemy (wcześniej mi dużo o sobie opowiadał i o tym co go spotkało), ale zwykle dostaje zdawkowe odpowiedzi lub zmiany tematu.
Co może być przyczyną takiego zachowania? Nie jest raczej typem człowieka, który traci czas na bezsensowne znajomości, a znamy się już ponad pół roku, oboje lvl 28 więc trochę w swoim życiu już przeszliśmy. Czy to tylko moja strata czasu na taką znajomość? No i mieszkamy na dwóch różnych końcach Polski, ale to jest akurat mało istotny fakt.

#niebieskiepaski o co wam chodzi jak się tak zachowujecie?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow a tag #zwiazki byłby nie na miejscu bo nie chodzi o to, tylko o zachowanie danej osoby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7