•  

  1 987 - 1 = 1 986

  Tytuł: Zaryzykuj - zrób to! Lekcje życia
  Autor: Richard Branson
  Gatunek: Rozwój osobisty, biografia
  ★★★★★★★☆☆☆

  Książka może nie jest niczym rewolucyjnym w temacie i w sumie bardziej zaliczam ją do "paliwa motywacyjnego", to ta szybka lektura - nie jest czasem straconym.
  Richard Branson jest żywym przykładem tego, że dążenie do celu rodzi owoce, w postaci sukcesu. Książką opiera się na rozdziałach, które kolejno pokazują jakby zasady, sugerowane przez Richarda jako te - mogące zbliżyć do celu, a nie oddalić się moralnie od właściwego "kręgosłupa" wartości.
  Pozycja jest szybka i opiera się na sytuacjach z życia Bransona, co sprawia że lektura jest barwna i plastyczna. Łatwe do przyjęcia, nie nudzi, mimo że dla znawców tematu - nie będzie tam nic odkrywczego.
  Mogę polecić właśnie w przypadku spadku motywacji, gdy borykamy się ze swoistym znużeniem w codziennej pracy nad sobą. Można szybko i efektywnie dodać sobie rozpędu - jest to rodzaj "zastrzyku motywacyjnego". I tutaj sprawdza się świetne, bo nic tak nie napędza do działania jak przykład czyjegoś sukcesu, który wykuty jest od zera, od głowy pełnej marzeń - do ostatecznego sukcesu (chociaż on nigdy nie jest ostateczny, według zasady "zawsze do przodu").

  #rozwojosobisty

  #bookmeter

  Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania

  pokaż spoiler Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
  Pobierany jest zawsze ostatni wynik

  źródło: s.lubimyczytac.pl

  +: Kressska, C......e +5 innych

  Gorące dyskusje ostatnie 12h