Gorące dyskusje ostatnie 12h

Sporadycznie jestem świadkiem januszostwa naszego narodu, ale dzisiaj i ja to zobaczyłem na własne oczy. Godzina 7:10 idę wyjątkowo po bułki na śniadanie do Kauflanda a tam kolejka przy kasach na 40 m. Ludzie się kotłuja, zniecierpliwieni, niektórzy widać, że z ulgą na twarzy stoją bo się im udało. Jaki to biznes zrobili? Ano kupili cukier po 1.36 zł kg. Nie wiem skąd to się bierze bo kupując 30 kg masz zapas do 2040 roku. A tyle średnio załadowanie w koszyku. Może chcą to w spadku zostawić Brajanowi, albo zwyczajnie slodza łopate do kawy. Cebula głęboko siedzi w narodzie. #cebula #januszebiznesu #dziendobry #polakicebulaki pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (131)

Historia jednej penetracji - tym razem nie mojej

#logikarozowychpaskow dziś z trochę nietypowej perspektywy o kobietach górników uwięzionych 700 metrów pod ziemią w Chile w 2010 roku.
    Wszystkich ewakuowano po 69 dniach które spędzili w podziemnym schronie na poziomie -700 metrów. Jeszcze przed zakończeniem akcji stało się jasne, że wszyscy mogą liczyć na ogromne wpływy w formie praw do książki czy filmu na ich temat. Było to głównym powodem rękoczynów do których doszło w obozie na powierzchni pomiędzy aktualnymi żonami, kochankami i przyjaciółkami uwięzionych górników. Wszystkie panie zarzekały się, że to właśnie je kocha najbardziej i domagały się pieniędzy - oczywiście nie wprost - wszyscy musieli się domyśleć.

Panowie bardzo szybko zrozumieli, że piekło jakie przeżyli pod ziemią nijak się ma do piekła, które czeka na nich na powierzchni. Jeden z uwięzionych górników już pod ziemią przebywał pod (telefoniczną) opieką psychologa, po tym jak dowiedział się, że jego żona w obozie nad nim poznała jego kochankę z którą planował wspólne życie, i że obie czekają na górze... Ale to i tak nic w porównaniu z jego kolegą, który będąc pod ziemią wiedział, że na powierzchni czekają:
    1. jego pierwsza żona, z którą się jeszcze nie rozwiódł
    2. przyjaciółka, z którą aktualnie mieszka
    3. matka jego nieślubnego dziecka
    4. przyjaciółka, która mówi, że kocha go nad życie.
    Te 4 panie po wyjściu zgotowały mu takie piekło, że w późniejszych wywiadach wspominał, że najbezpieczniej czuł się jednak pod ziemią.

Chcesz wiedzieć więcej o akcji ratunkowej w Chile? Poniżej link do wykopaliska z całym artykułem:
    https://www.wykop.pl/link/4432933/akcja-ratunkowa-w-chile-w-ktorej-po-69-dniach-pod-ziemia-uratowano-33-gornikow/

Jeśli również interesujesz się wszystkim związanym z penetrowaniem ciasnych, ciemnych i bardzo mokrych miejsc to obserwuj mój autorski tag #penetrujedziury

#logikaniebieskichpaskow #mikroreklama #ciekawostki #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (8)

Kochani,

Trzymajcie dzisiaj proszę kciuki za wizytę mojej mamy w Centrum Onkologii. Dzisiaj pozna wyniki tomografii i dowiemy się więcej.

odpowiedzi (46)