Wpis z mikrobloga

#psy #rottweiler #smiesznypiesek #chwalesie
Przedstawiam Pana tatusia naszego przyszłego pieskaʘʘ

Atos z hodowli Valarti

2018
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI MŁODZIEŻOWY CHAMPION SŁOWACJI KWALIFIKACJA NA CRUFTS 2018 CHAMPION POLSKI
ROZPOCZĘTY CHAMPIONAT SŁOWACJI
ROZPOCZĘTY INTERCHAMPIONAT - 2X CACIB, 2 X RES.CACIB
2017
ATOS DRUGIM NAJLEPSZYM PSEM MŁODZIEŻOWYM - KLUB ROTTWEILERA W POLSCE
DRUGIM NAJLEPSZYM PSEM - KLUB ROTTWEILERA NA SŁOWACJI
l.....w - #psy #rottweiler #smiesznypiesek #chwalesie
Przedstawiam Pana tatusia nasze...

źródło: comment_vgZGoSOD5bE2KRaepVmpKCoZhWXOFPIq.jpg

Pobierz
  • 12
@lupaczkokosow: Na zdjęciach wygląda super, chociaż osiągnięcia na wystawach jaj na reproduktora to dupy nie urywają - ale coś czuję, że to dlatego, że jeszcze młody jest i zdąży nadrobić :)
Zazdroszczę, też mam w planach rottweilera, ale ciągle coś ważniejszego jest na głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ROZPOCZĘTY CHAMPIONAT SŁOWACJI

ROZPOCZĘTY INTERCHAMPIONAT - 2X CACIB, 2 X RES.CACIB


@lupaczkokosow: zawsze z tego gniję, po co to pisać, to brzmi tylko mądrze dla laików. Dla kogoś kto się zna jest to z lekka żenujące.

Ogólnie osiągnięcia są przeciętne, jeśli nie powiedzieć bardzo przeciętne. Ani jednego BOB'a ani nawet BOS'a? O finałach nie wspominając. Muszą się chwalić drugimi miejscami? Powołują się na nieistniejący interchempionat (kek) bo był ze dwa raz
@lupaczkokosow: donra, bo mój komentarz brzmiał bardzo czepialsko, ale z tego co widzę na stronce stawy ma czyste, zarówno biodra jak i łokcie.
Wolny od JLPP (paraliż krtani)
Zrobiony test posłuszeństwa

z tego byłoby lepiej się cieszyć
@nama:
No nie nie. Zastrzeglem, że szukam pieska z dobrej zrzeszone hodowli. Każda z tych kilku jakie się odezwali to inni wystawowcy wołali w komentarzach i zachwalali. W zestawieniu nie było psów za 800zl z związku Śmieszny piesel z siedzibą na Śląsku:p

Bądź co bądź, dobry wybór padł na te skojarzenie i szczeniaki?
Bądź co bądź, dobry wybór padł na te skojarzenie i szczeniaki?


@lupaczkokosow: ja nie wiem, nie byłam w tej hodowli - Ty mi powiedz. I nie analizowałam rodowodów, występujących w linii chorób, badań przodków czy ich długości życia.
Tata jest ok przebadany, mama na minimum. Ładne zdjęcia. Tyle. Osobiście robię dokładniejszy risercz przed kupnem psa.
Przynależność do ZKwP nie jest nigdy gwarantem, a dopiero pierwszym sitem w dalszej selekcji.