Wpis z mikrobloga

@FPNgda: No nic, będę chodzić i szukać, albo tylko chodzić :<

@Smutas: TEn pokemon go plus wygląda ciekawie, ciekawe jakie rzuty on robi niby jak się tylko łapie pokemony kliknięciem, same curved excelent? xD
@mateqt ja zacząłem grać po evencie wodnym to mam dupę zbitą. Dzisiaj ostatni duch mi wpadł.

@GokuMK już że 30 ciastek mam, zawsze im ananas dawałem. Raz magikarp był na raidzie. No nic, będę cisnął
@Queltas: Co innego mam odpisać normikowi, który ładne miesiące po dodaniu questu na Mew nagle odkrywa, że trzeba zrobić ewolucję karpia? Albo śledzisz newsy, eventy i umiejętnie rozwijasz swoją postać, albo zostajesz w ciemnej dupie jak np. teraz. Wbrew pozorom ta gra wymaga sporego zaangażowania.
@Logytaze: Może wypada najpierw przeczytać komentarze? Zacząłem grać 13 dni temu. Skąd miałęm wiedzieć o jakichś eventach, co zostało dodane a co nie? Zainstalowałem grę, żeby dodać sobie motywację do ruchu. Po ukończeniu kolejnego etapu questa zostałem zaskoczony wymuszeniem ewolucji Magikarpia.

Widzę, że nawet casualowcem nie mozna być, bo wymagane jest czytanie wszystkiego 3 lata wstecz.

Co rozumiesz przez umiejętne rozwijanie postaci? Są pokemony w okolicy to je zbieram, nie ma