Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sie zastanawiam. Ile dziewczyn miesiecznie/rocznie zagaduje do zwyklego, przecietnego chlopaka? Tzn. ile taki przecietny chlopak, tez niekoniecznie bardzo dynamiczny, ma okazji do wejscia w #zwiazki rocznie? Juz pomijam czy te dziewczyny sa zadbane czy nie, po prostu interesuje mnie sucha statystyka. Pytam bo jestem juz po 27lvlu i generalnie nigdy w zyciu nie bylem zagadany w celach podrywu ani na zywo ani przez internet i zastanawiam sie czy to dlatego, ze jestem brzydki czy to raczej normalne. Nie dostalem tez nigdy zadnego sygnalu od dziewczyn, tzn. nigdy zadna sie nie usmiechnela ani nie zawiesila na mnie wzroku. Jak to jest u Was?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #seks #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 38
Tak sie zastanawiam. Ile dziewczyn miesiecznie/rocznie zagaduje do zwyklego, przecietnego chlopaka?

Tzn. ile taki przecietny chlopak, tez niekoniecznie bardzo dynamiczny, ma okazji do wejscia w #zwiazki rocznie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale jak to się kurnia niby łączy? ( ) Mnie zagadują o godzinę, albo jak dojść na PKP, czy za każdym razem mają w perspektywie związek?
nx: Mnie w całym moim życiu bezpośrednio (pytanie o numer, krótka rozmowa) zaczepiły może z 5 razy, Kilka razy się zdarzyło pytanie o drogę, czy jakieś inne zagadywanie, gdzie dopiero długo po fakcie orientowałem się, że chyba znowu nie odczytałem intencji różowej. Za to czyjś wzrok lub uśmiechy napotykam raczej codziennie, i w takich sytuacjach czasem decyduję się coś zadziałać. Jak już zobaczy się, że różowa obserwuje, uśmiecha się, to dodaje
Asd123: Za kazdym razem jak gdzies wychodze do ludzi to sa jakies dziewczyny ktore sie usmiechaja, w klubach podchodza zagadac albo wierca spojrzeniem caly czas zeby do nich podejsc a na internetach powodzenie zdecydowanie slabsze ale tez zagaduja z jakims glupim "hej" ale to raczej te sredniaki.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@AnonimoweMirkoWyznania: normalne raczej nie, chyba że jesteś super przystojny. Ja jestem umiarkowanie przystojny i na setki które mijałem same zagadały 3-4, więc ułamek nieduży. Nie ma co liczyć na jakieś sygnały, tylko przejąć inicjatywę.
@AnonimoweMirkoWyznania: normalnie wygladam ale nie mam na mysli wylacznie swojego doswiadczenia. Kumple ktorzy nie sa jacys mega urodziwi ani wysocy, maja branie mniejsze lub wieksze. W mniejszych miastach jest z tym gorzej i podbijaja glownie karyny chyba ze laski zobacza ze sie towarzystwo fajnie bawi to wtedy sa ciekawe i zaczepiaja zeby sie dolaczyc.
@AnonimoweMirkoWyznania: 10/10 nie jestem, ale jak wychodzę do sklepu czy na miasto, to zawsze jakaś dziewczyna się uśmiechnie albo głowę odwróci, i nie, nie tylko kasjerka xd Ale żeby zagadała to zadko, tylko w klubach na palarni zagadują, ale to też zależy z kim jesteś, bo jak wychodziłem z tylko koleżankami to nikt nie zagadywał, a jak z kolegami to co raz, lecz niestety większość była nie w moim typie.