Wpis z mikrobloga

@Kedlov: W moim przypadku to nieumiejętność prowadzenia rozmowy oraz utrzymywania relacji, co się przekłada na brak znajomych/dziewczyny, brak bliskości, brak seksu. Myślę, że to przegryw.
czemu ruchanie jest aż tak dla ciebie ważne?


@Kedlov: jest coś takiego jak potrzeby seksualne.
To tak jakby spytać czemu dla ludzi (przynajmniej większości) jest ważne żeby nie siedzieć w więzieniu, przecież w więzieniu wszystkie potrzeby czysto fizjologiczne są zaspokajane.

i jak sądzisz, czemu nie udaje ci się ruchać?


@Kedlov:
takie kombo:
1. nie mam talentu do tańca, byłem na wielu kursach i niewiele mi to dało, w każdym razie
@aardwolf: co ma taniec do rzeczy?
small talk jesli faktycznie chcesz wyłącznie ruchać może być problemem
a wykształcenie... skoro chcesz tylko ruchać to wątpię żeby konieczne było w ogole informowanie lasek o nim. jak nie pracujesz to za co żyjesz?

@coquan: a przez ludzi rozumiesz... bo na pewno nie cały gatunek a konkretne jednostki
co ma taniec do rzeczy?


@Kedlov: kobiety uwielbiają tańczyć i taniec mógłby być furtką przez którą wyszedłbym z przegrywu. Dlatego właśnie przez całe lata katowałem się kursami.

wątpię żeby konieczne było w ogole informowanie lasek o nim


@Kedlov: tyle że tu chodzi o całokształt środowiska. Większość ludzi poznaje się przez znajomych lub w pracy. Jak ma się wykształcenie ścisłe to w pracy jest 1 kobieta na 30 mężczyzn z których
@aardwolf: mimo to jedyne co podkreślałes ciągle to to, że nie możesz zaruchać. a przede wszystkim mam wrazenie jakby wszystko dla ciebie kręciło się wokół związków a one były jedynym celem życia... a niewarto żyć wyłącznie dla drugiej osoby
@Luck5: a jak chcesz robić to co lubisz bez pieniędzy na to?
mimo to jedyne co podkreślałes ciągle to to, że nie możesz zaruchać. a przede wszystkim mam wrazenie jakby wszystko dla ciebie kręciło się wokół związków a one były jedynym celem życia


@Kedlov: i co? Widzisz tu gdzieś logiczną sprzeczność?