Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wtorekrano i chumor zrobiony #pdk
  Siedzę dziś rano w pracy, nagle dzwoni telefon. Pracuję w firmie meblowej, nie mam obowiązku odbierania telefonów, bo jestem tam grafikiem, nie sprzedawcą, ale, że lubię rozmawiać z klientami, zwłaszcza przez takie kwiatki jak poniżej, to odebrałem i słyszę:
  - Dzień dobry, dostałam dzisiaj zamówiony towar, jestem bardzo zadowolona, ale dostałam informację, że w dniu dostawy otrzymam jeszcze telefon.
  - Dzień dobry, skoro otrzymała Pani towar, to telefon jest już zbędny, a na pewno dzwoniliśmy z informacją, bo zawsze dzwonimy.
  - Jak zbędny? Obiecujecie coś, a dostałam tylko kanapę, a telefonu nie, a chciałam córce dać (xDDDDDDDD)
  Ja wtedy zorientowałem się o co chodzi. Klientka #p0lka dostała informację, że w dniu dostawy otrzyma telefon, czyli, że ktoś do niej zadzwoni z informacją, a ta przekonana była, że w prezencie dostanie od nas telefon. Dżizas xD

  #pracbaza #bekazpodludzi #gownowpis trochę #madki i #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • odpowiedzi (33)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Sąsiad wczoraj zakleił mi oba boczne lusterka "karnymi kutasami" bo... zaparkowałem na jego ulubionym miejscu. Czaicie, zaparkowałem zgodnie z przepisami, tam gdzie akurat było wolne, a on poczuł się urażony i musiał zademonstrować kto tu rządzi. Wiem dokładnie który to sąsiad, bo 1) zawsze jego auto stoi na tym miejscu, 2) kiedy wyszedłem rano odskrobać szyby to on też "przypadkiem" wyszedł i spytał "o a co to ktoś panu nakleił hehe chujowe parkowanie". Na szczęście w tych naklejkach był jakiś słaby klej, bo zeszły bez drapania w jakieś 5 sekund.

  Z jednej strony mam ochotę mu się zrewanżować, bo zaklejanie lusterek to wandalizm, ale z drugiej strony jak wdam się w wojenkę z idiotą to niczego dobrego z tego nie będzie. Poza tym widział, że zbytnio się nie przejąłem, więc może po braku reakcji da sobie siana. Co myślicie?

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)