Wpis z mikrobloga

@lenvrt: Ato Sushi (20 sekund od Piotrkowskiej), Ato Ramen, Lavash, Forno Nero, Essenza Italiana (ale wstępnie pizza z Forno lepsza), Farina Bianco (2 minuty od Pietryny), Gastromachina

Jak puby to nie kojarzę co jest teraz popularne, pewnie standardowo Piwoteka, Chmielowa Dolina, Irish Pub
@mirkobiniu Gotują zupełnie inaczej niż przykładowo Ganesh, bo tak bardziej tradycyjnie niż pod publikę. Zabrałem tam kiedyś moją mamę, która była kilka razy w Indiach i stwierdziła, że Kolhapuri i placki Methi Paratha smakują tak jak powinny smakować, więc chyba jest dobrze. Dla mnie super ;p Polecam spróbować sajgonkę, bo to coś zupełnie innego i oczywiście mango lassi do popicia!
Tylko warto sobie odświeżyć angielski, bo w tygodniu obsługa po polsku mówi
@S-Type raz byłem w Indiach więc mnie ciekawi. Jadłem kiedyś w masala Express ale mieli ceny z kosmosu i porcje minimalne, a pierozki samosas wielkości kciuka. Dla mnie wystarczy wziąć butter chicken i zobaczyć jak smakuje bo najprostsze i najbardziej klasyczne danie. Jak to #!$%@?ą to nie muszę dalej sprawdzać. A robią świeże naan? Jeśli tak to muszą mieć piec tandoori