Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki mam problem. Poszedłem do liceum wojskowego, chciałem potem iść na studia wojskowe itd. Okazało się, że wbrew moim przekonaniom nie uczymy się tam o wojsku niczego a jedyną rzeczą, związaną z wojskowością są mundury i W-F na którym okazało się, że nawet dziewczyny mają lepszą kondycje ode mnie, przez co po każdym W-F'ie mam zawroty głowy, wymiotuję i mam zakwasy takie, że nie mogę się ruszać. Powiedziałem o tym rodzicom i stwierdziłem, że chcę zmienić szkołę, bo tu nie daję sobie rady i raczej nigdy nie będę dawał, bo od października mają nam zwiększyć liczbę W-F'u o 2 w tygodniu. Jak o tym usłyszeli to zamiast pomocy i zrozumienia dostałem opierdol, że siedzę na komputerze i opierdol, że wolę naukę niż W-F i że to był mój wybór i teraz mam ponieść konsekwencje. Jedyne na co się zgodzili to badania na krew, mocz itd. Modlę się aby wyszło z tego, że nie mogę być w takiej szkole. Co robić?
    #szkola #silownia #mirkokoksy #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (158)

Dziś wam pokaże wcześniejszy projekty mojego taty. Zainteresowanie ostatnim projektem przeszło nasze naśmiejszle oczekiwania! Ponad 4400 plusów!

Odpowiadając na pytania. Wszystko było mniej więcej ustalone przed projektem. Cena na pewno :)

Teraz zwykła wiata na śmietnik i węgiel.

Wołam @jednopostowiec: bo chciał

#remontujzwykopem #budujzwykopem #stolarstwo #tatastolarz
    pokaż całość

odpowiedzi (87)

Jak oceniacie taki ubiór? Fituje?
    #ubierajsiezwykopem #modameska #chad

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (110)