Wpis z mikrobloga

Największe beka z Buffona, tyle lat się chłop starał wygrać z Juve LM, ale nie #!$%@?, Real z Cristiano przez ostatnje kilka sezonów mówili "#!$%@? Gigi", zmęczony czekaniem idzie możliwe że na ostatni rok swojej kariery do PSG powalczyć o LM... a tu jeb! Ronaldo w Juve xDD Finał PSG - Juve i bramka Ronaldo na wygraną i chłopak wizyta u psychologa gwarantowana xDD

#mecz #pilkanozna
Pobierz Anck-Su-Namun - Największe beka z Buffona, tyle lat się chłop starał wygrać z Juve LM...
źródło: comment_9hFwfSpHdj2TRqrp3nJC35fQC1zKwW1o.jpg
  • 32
@Anck-Su-Namun
@Mzil Buffon akurat na Mnie osobiście działał jak Wenger, byl dla Mnie wielki i niesamowity, ale potem miał co roku kończyć karierę, a co chwila zmieniał zdanie, najpierw mówił, że kończy, później przed końcem sezonu stwierdził, że jeszcze nie wie i potem niby skończył, a dzień po już były pierwsze plotki o transferze do PSG xD
@Mruvek równie dobrze może zmniejszyć. Jakby nie zakłamywać rzeczywistości to już ma 33 lata, dla napastnika to już bardzo dużo, a tu zmiana klubu, brak zagrania i zrozumienia. Bo oprócz tego, że zmienia klub to też zmienia ligę na zupełnie inny styl gry, gdzie w Realu miał ułożona drużynę pod siebie, a Juve raczej tego nie zrobi
@Tasde jasne. Niemcy mogą wygrać mundial i równie dobrze odpaść w grupie. I zgadza się, że nowy klub, nowa liga, taki wiek ale z drugiej strony też nie mówimy o każdym innym zwykłym zawodniku tylko tym który bije wszystkie rekordy i w LM co roku jest królem strzelców mimo tych 32 lat.
@Anck-Su-Namun: dlaczego wszyscy myślą, że jak Juve kupiło Ronaldo to już na 100% wygra LM xd jakby w Realu nie było innych piłkarzy... a co do Buffona to beka z niego, zamiast postawić sprawę jasno i powiedzieć "koniec" to nie bo hurr durr bo to musi być ładne zakończenie, a nie jak w półfinale lm poszedł do sędziego z ryjem i wyleciał z boiska ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Mruvek: Ale też bez przesady, chłop ma zdolności, ale na prawdę już lata robią swoje a ma ich 33,5. Już o tym pisałem, ale w tym sezonie Ronaldo zrobił ładne statystyki w ciągi dosłownie 2 miesięcy, z tym że całą resztę sezonu miał tragiczną. Mało mówić, że od września do końcówki stycznia strzelił tylko 4 bramki w lidze i od końca marca do końca sezonu też zaliczył tylko 4 trafienia. 2
@DonMatheo: miałem podobne zdanie co Ty, a przed chwilą przeczytałem wypowiedź Marotty, gdzie mówi, że pomysł na ściągnięcie Ronaldo pojawił się przy transferze Cancelo( ten sam agent). Czyli całkiem niedawno :)