Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Każdy plusujacy otrzyma swój nick napisany odrecznie vol 2.

  Druga edycja mojego maziania, liczba plusów max 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #glupiewykopowezabawy #kaligrafia #paczkarizli

  odpowiedzi (129)

 • avatar

  Kur zapiał mirki, mam obie książeczki gdzie mam możliwość wejścia do lekarza bez kolejki, a baba na rejestracji mi mówi, ze ja to nie interesuje i mam czekać na swój numerek (28) gdzie wszedł dopiero 5. To jej mówię grzecznie, ze chyba mam zasłużonego i powinienem normalnie być obsłużony bez kolejki. A ta mi tekstem „jeżeli lekarz będzie chciał to Pana weźmie szybciej”

  Jakim prawem kur*a?!

  #gownowpis #nfz #lekarz #krwiodawstwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  Witamy całe Mirko! Jesteśmy Polwax i zajmujemy się produkcją parafiny. Zdziwilibyście się ile różnych produktów można stworzyć na bazie parafiny. Oczywiście są to świece i znicze, ale poza tymi oczywistymi produktami tworzymy też środki antykorozyjne, impregnaty do drewna (ukłon w stronę #stolarstwo ), produkty do kontaktu z żywnością, antyzbrylacze do nawozów (pozdrowienia dla #rolnictwo ), wosk do opon, parafinę do produkcji świec, a także kleje termotopliwe typu hot-melt, znane z wszelkich filmików DIY. Na naszej stronie możecie dowiedzieć się więcej o parafinie https://www.polwax.pl/ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Aby się dobrze przywitać organizujemy tradycyjne #rozdajo dla wszystkich plusujących oprócz zielonek ( ͡º ͜ʖ͡º) Wysyłka po naszej stronie, losowanie przez mirkorandom jutro w samo południe. Na zdjęciu przedmiot rozdajo. Miłego dnia wszystkim (。◕‿‿◕。)
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)