Wpis z mikrobloga

@gwynebleid: trochę ciężka sprawa w kontekście amplituner a wielkość pomieszczenia (jaka powierzchnia z tego to powierzchnia odsłuchowa?). Z białych, ładnych i łatwych do napędzenia (amplituner) to np. Audio Physic Classic 5, ale 60m2 to dla nich zdecydowanie za dużo, żeby wypełnić całe pomieszczenie.

PS. Wstawione Silvery to też dobra opcja, wyszły już z produkcji, ale mamy ostatni zestaw kinowy oparty o 6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a subwoofer?


@gwynebleid: jest to dobry trop, oczywiście o ile mówimy o subwooferze muzycznym - taki REL T5i z Classikami powinien stworzyć naprawdę ciekawy zestaw, który przy dobrych wiatrach (akustyka, odległość kanapy od kolumn) powinien być więcej niż zadowalający :)
@AudioPlaza_pl: Szczerze mówiąc nie znam dokładnie tego Denona, ale to jest chyba raczej jakiś niski model? Ja tam bym zamiast niego wsadził konkretny wzmacniacz stereo i tyle, no ale autor szuka jedynie kolumn. AVR-X2300 to jest coś podobnego? Czy już półka wyżej? Bo ten 2300 z jakimiś kolumnami Bose (nie mam pojęcia jakimi) dawał sobie nieźle radę w pomieszczeni około 50m2. Te Klipsche mają dość wysoką skuteczność, więc spodziewałbym się że
a jaką zniżkę u was można dostać na hasło "wypoq"?


@gwynebleid: wszystko zależy od produktu, ale można to podsumować "będzie Pan zadowolony" ;)

Szczerze mówiąc nie znam dokładnie tego Denona, ale to jest chyba raczej jakiś niski model?


@chwed: to drugi od dołu ich amp, nie mam teraz czasu tego sprawdzać doświadczalnie, ale z 260 prawie na pewno miałby problem. X2400 to co innego.