Wpis z mikrobloga

Kimże jest dla was normik bracia drodzy?
Człowiek, który ma dziewczynę? Ma pieniądze? Dobrą pracę? Normalny dom i rodzinę?
I to was boli? Zazdrościcie mu, że ma dobrze? Opluwacie takich na każdym kroku, tylko dlatego, że im się powodzi?
A co gdy wam zacznie się w życiu układać? Przyjdziecie tu szczesliwi by się pochwalić, a podobni zaczną z was szydzić, obrażać, zazdrość... Zaczną za wszelką cenę ciągnąć was w dół.
*Zaprawdę powiadam wam bracia drodzy, ja z jednego waszego sukcesu jestem szczęśliwszy, aniżeli dziesięću moich!*
Pamiętajcie, ani oni, ani wy nie wybieraliście sobie domu w jakim się wychowacie. Jedni z nas trafili lepiej, inni gorzej.
Nie miejcie im za złe, że nie potrafią was zrozumieć, bo aby to zrozumieć, trzeba to przeżyć samemum.
#przegryw #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
  • 18
@Piasqun:

nigdy nie była w krytycznej sytuacji i daje puste, niesprawdzające się rady przegrywowi.

A to jest jego wina? Nie. Jednak mimo to próbuje dać jakąś radę, pomóc na swój sposób. Czy to takie złe?
@Piasqun: A jeżeli nornik miał "ch#jowe dzieciństwo, zero życia towarzyskiego i gnębienie przez patologicznych rodziców, nauczycieli, kolegów i koleżanki z klasy, szkalowany z powodu wyglądu.. " to co ?
A jeżeli nornik miał "ch#jowe dzieciństwo, zero życia towarzyskiego i gnębienie przez patologicznych rodziców, nauczycieli, kolegów i koleżanki z klasy, szkalowany z powodu wyglądu.. " to co ?


@fishery: nie ma takiego normika. Tego typu przeżycia powodują ciężkie braki w socjalizacji, często depresję, a prawie zawsze problemy z zaufaniem. Przez lata ciężkiej pracy można się częściowo nauczyć emulować normików, ale tego typu problemy działają jak PTSD, i nie da się ich
@benethor: No Tobie lekarze mówią... Ja jestem z pokolenia że nie było depresji, adhd, dysleksji czy innych dysmózgowii zaś z psychiatrą miałeś kontakt jak za kimś z siekierą biegałeś. Poszukaj sobie moje wpisy, gdzieś rok temu napisałem kawałek swojego życiorysu z lat dzieciństwa. W porównaniu do tego co piszą przegrywi miałem gorzej niż 95% z nich.
Ja jestem z pokolenia że nie było depresji, adhd, dysleksji czy innych dysmózgowii zaś z psychiatrą miałeś kontakt jak za kimś z siekierą biegałeś


@fishery: no to najwyraźniej jesteśmy z tego samego pokolenia, bo za komuny to z psychiatrą ponoć kontakt miałeś raczej w celu wyleczenia twojej partiofobii

Poszukaj sobie moje wpisy, gdzieś rok temu napisałem kawałek swojego życiorysu z lat dzieciństwa.


pewnie ciekawa historia, ale maciejpsuje i wypok sie #!$%@?