Wpis z mikrobloga

@LudwikXIV: jak go ukryjesz w opcjach to czasem można zapomnieć, że w ogóle tam jest :D
Do tego wcięcie jest bardzo wąskie więc mieści się sporo ikonek wraz z procentową wartością stanu baterii. Wiadomo, lepiej żeby go w ogóle nie było ale spośród notchowych telefonów w tym jest to chyba najlepiej zaimplementowane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jeshu: używam drugi tydzień, prędkością powala. Notch nawet nie przeszkadza, razem z godzina po lewej od notcha mieszczą się 3 ikonki a potem jest trzykropek więc ok. Na baterii też mi się udało 7h sot wyciągnąć na wifi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LudwikXIV: kupowałem w Polsce ale telefon jest od Chińczyków, jest normalny OxygenOS i z automatu ma Polski do wyboru, a cały soft jest dobrze przetłumaczony więc działa prosto z pudełka. Nie siedziałem z zegarkiem ale 30->80 procent to maks pół godziny, nie miałem do czynienia z qc3 ale tu działa to ekspresowo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jeshu: nie ma problemu ! Jak jakieś pytania ci się pojawia to wal śmiało, przeżyłem już oneplusa 3, 5 i teraz 6 więc może mi się uda odpowiedzieć :p
@mjeziersky: zamawiałeś bezpośrednio ze strony producenta, czy allegro lub coś innego?

mnie zastanawia ile jakichś dodatkowych prowizji będę musiał zapłacić jeśli zdecyduję się na zakup bezpośrednio ze strony producenta (możliwe opcje z tego co pamiętam to Paypal i Mastercard)
@mjeziersky: dzięki wielkie, za informacje. już gdzieś napotkałem informacje, że wysyłka z Polski (rozumiem, że magazyny mają u nas)

a co do tych dodatkowych opłat to miałem na myśli jakieś prowizje od banku/lub samego Master Card'a