Kiedy po pierwszej połowie jest 1:0 więc już na pewno Anglia w finale i Chorwaci #!$%@? grajo xd

Faktycznie, Chorwacja beznadziejnie - co to ograć w grupie Argentynę, kiedy można Nigerię i Panamę. W drabince jedni mieli Rosję i Danię, drudzy Szwecję i Kolumbię, raczej równo. Mecz się kończy po co najmniej 90 minutach, a Chorwaci jeszcze coś pokażą.
#mecz
  • 6
@ghoot1: Oprócz tego, że coś ci się pomieszało w grupach to Szwecja, Kolumbia >> Rosja, Dania. Szczególnie, że w meczu ze Szwecją Anglicy ich totalnie zdominowali, a Chorwacja nie wygrała ani jednego ze swoich spotkań pucharowych i w żadnym nie wyglądała jak półfinalista mundialu
@Sigmanus: racja, nie Nigerię mieli w grupie, a Tunezję. Anglia wygrała jedno spotkanie z dwóch w fazie pucharowej, aż takiej różnicy nie ma. Po prostu jakoś nie widzę tej wielkiej Angielskiej dominacji, kiedy po 1:0 grają cofnięcie i same długie piłki.
@ghoot1: I tu nawet nie chodzi o zwycięstwo, a o styl w jakim to zwyciestwo osiągneli. Wielkim fanem reprezentacji Anglii nie jestem, ale dla poziomu finału ich awans to mniejsze zło