•  

  Jeżeli ktoś ma problem ze zrozumieniem znaczenia słowa "dyplomacja" to przedstawiam różnicę, czym jest, a czym nie powinna być. Polska spychana jest przez swoich przywódców do roli kraju trzeciego świata, którzy lecą za prezydentem USA przez brukselski korytarz dla kilku zdań rozmowy o niczym, paru uśmiechów i zdjęcia, którym zamydlą oczy swoim wyborcom. Jak chcemy być poważni, jeżeli sami ustawiamy się w roli petenta, czekającego na korytarzu z łaskawym przyjęciem? Tak się zachowują urzędnicy w Uzbekistanie, a nie głowa państwa 40 milionowego kraju w środku Europy. Już pomijam fakt, że dziś i tak nikt z administracji Białego Domu nie zgodziłby się na normalne spotkanie dwustronne, na co nasza władza solennie sobie zapracowała. Długo go jeszcze nie będzie, więc trzeba się zadowalać tym co jest. Nie znaczymy już nic. Totalnie nic.
  #polityka

  źródło: zapodaj.net

  •  

   @Waldens: Jeżeli ktoś znajdzie wzmiankę o rozmowie z Dudą w jakiejkolwiek informacji z Białego Domu, albo nawet w jakichkolwiek mediach zagranicznych, to będę pod wrażeniem. Powodzenia.

  •  

   @Waldens: Ale się naprodukowałeś. Ale przecież na twitterze Kancelarii Prezydenta są fotki z dwustronnej rozmowy Trump - Duda w jakimś tam pokoju w siedzibie NATO, pewne nieoficjalnej. Ale przyjmijmy że to ściema i ględzili o bzdurach.
   Na zdjęciach które wrzuciłeś widzę Macrona i Merkel. No i co to ma być za argument? Przecież to szefowie mocarstw. Kompletnie nie ta liga co Polska. Ostatni raz mocarstwem na równi z Francją byliśmy w okolicach przełomu XVI i XVII w.

  •  

   @Thorkill: brawo, w końcu jakiś mądry wniosek od konserw - nie jesteśmy mocarstwem. To może zamiast bezproduktywnie machać szabelką jak pojebusy zajmiemy się budowaniem pozycji na świecie, zdobywaniem sojuszników, braniem udziału w życiu Unii? Bo aktualna alienizacja nie wynika wcale z poglądów rządzącej partii, jak wielu konserwom się wydaje, tylko z tego że ta partia sra na wszystkie struktury unijne po kolei, następnie to samo robi w swoim kraju.

  •  

   @Waldens: Chwila, wczoraj Szczerski mówił, że "Prezydent Trump zaprosił prezydenta Dudę do swojego pokoju". To nie jest sukces? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nalepka sprawdzająca jak bardzo ciskali twoją paczką.
  Przydaje się przy wysyłce lodówek i chłodziarek. Oraz innych rzeczy których nie wolno przechylać.

  NMawet przewidzieli że ktoś może obrócić paczkę do góry nogami żeby zresetować to XD
  To to kółko z kuleczką sprawdza

  #ciekawostki #technologia

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  Mirki, wykonywałem dla klienta soft. Gość dostał co zamówił, po wykonaniu szaty graficznej wystawiłem fakturę, nie zapłacił. nadesłał e-mail że zapłaci za grafikę jak mu zrobię dodatkowe wszystkie rzeczy które będzie chciał. Użył zwrotu "Jedyna forma nacisku jaką mamy to nie opłacić fv na usługę która pan wykonał"

  Jechać z nim do prokuratury - szantaż?

  odpowiedzi (141)

 • avatar

  Każdy kto zaplusuje dupeczke, dostanie na priv bułeczke. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) zaczynamy!

  #nsfw #tyleczki #zdrowakobita #naturalboners #pieknokobiet

  odpowiedzi (49)