Wpis z mikrobloga

#heheszki #takbylo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Wczoraj pijemy piwko ja, kuzyn lvl 26 bez dziewczyny, mój brat 33lvl i dwójką dzieci i jego żona. No i bratowa do kuzyna, że czemu jest sam i powinien się ogarnąć, a brat do niego, że niech będzie szczesliwy sam póki może i od razu niech bierze grubą to się nie zawiedzie XDD bratowa pogniewana cały wieczór XDDD
  • 79
@lsxol123 No i prawidłowo. Zawsze w takich sytuacjach odpowiadałam coś żenującego albo krępującego albo obleśnego. Im bardziej się krzywił pytający tym lepiej. No bo w sumie co kieruje ludźmi którzy pytają samotnych czego są samotni? Chcieli mi dopiec, to teraz ja im sprzedam odpowiedź godną pytania.
Na przykład: Aaa, ciociu, bo mam tak często grzybice pochwy z takimi obfitymi, serowatymi, śmierdzącymi rybą upławami, wiesz, takie jak serek wiejski, ten z grudkami takimi,
@ankawka Heh, normalka ( ͡º ͜ʖ͡º) Niestety na wsi trzeba z ciotkami twardo, jak się jest starą panną (wyszłam za mąż w wieku 31 lat dopiero), bo inaczej będą Cię niby z troski wdepytwać w ziemię przy każdej okazji i im większa publiczność tym z większym zadowoleniem i głośniej. Dzięki Bogu moi rodzice są spoko i nie mają kija w dupie, więc mogłam się skutecznie bronić (
@shitty_support: I bardzo dobrze, te pytania są tak głupie, że pokonać je można tylko jeszcze głupszymi odpowiedziami. Mało, że są idiotyczne to często po prostu nie na miejscu, typu

- Madoka, dlaczego nie masz dzieci jeszcze, lat Ci nie ubywa!
- Ciociu, ja po prostu za bardzo lubię anal - ciężko żeby dzieci się rodziły jak stale bierzesz nie w tą dziurę, lol.
Jak ręką odjął, polecam ten stan. ( ͡