Wpis z mikrobloga

@koloalu: Dobry, tani i podstawowy zestaw głośników mi możesz zaprezentować. Nie chce jakości z kosmosu, po prostu chciałbym móc podłączyć telefon i puścić muzyczkę jak rano wstaje, nic więcej, jedno wyjście nawet styknie.
@koloalu ja poprosze o jakis dobrej jakosci, nie za drogi projektor i do tego zestaw głośników służący do gier i filmów.
Co moglbys polecić? Jaki przedzial cenowy jest chlamu, sredniej i wysokiej jakosci sprzetu?
@koloalu: Do końca sam nie wiem. Spodobała mi się wizja tego, że rano podpinam telefon, odpalam coś i idę robić jedzenie, bo komputera z rana nie uruchamiam. Myślę, ze zwykły zestaw, chciałem podpinać pod glośniki z PC ale tam jest 5.1 i nie umie zrobić tak, żeby było stereło. Myślisz, że w okolicach 3 stówek bedzie coś wartego uwagi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dope_Ape: rozejrzyj się za Edifierami w tym budzecie. A jak jestes sklonny dolozyc i masz gdzie ustawic kolumny to zobacz sobie Microlaby Solo 6C, do muzyki fajny sprzecior, ale cena za nowe to okolo 500 pln. Z pół roku temu zakupilem takie i jestem bardzo zadowolony. W zestawie jest kabel jack, wiec luz. Nie maja za to Bluetooth.
@koloalu takie zebym mógł slyszec wszystko dookola, te tylne, przednie, subwoofer itd
I zeby byla możliwość powiekszenia zestawu.
Nakbardziej chodzi mi o czystosc dzwieku, zebym mógł puszczac utwory z modulowana częstotliwością i pelnym zakresem częstotliwości dzwieku slyszalnego (leczenie dzwiekami - oczyszczanie czakr)
@drlect3r: Czyli w grę wchodzi amplituner plus głośniki, amplitunery mam Sonego natomiast głośniki to dali zensor 7. Bardzo dobra jakość dźwięku sam na nie choruję. To zestaw 5.0 jest jbc