Wpis z mikrobloga

#komputery #myszka #pomocy #pytanie #leagueoflegends #worldofwarcraft #csgo
od dawna mam problem z tym że w grach jakby odłącza mi myszke na kilka sekund(zawsze wtedy jest dźwięk z windowsa i dioda na myszce gaśnie) i tak co jakiś czas. próbowałam zmieniać myszkę na inną i wkładać w inne wejścia usb i nic nie pomogło. dzieje sie tak na obu moich komputerach(jeden z win10, drugi z win7).
wiecie może jak to naprawić i co może być przyczyną? #!$%@? idzie od tego dostać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 15
@redro: Disconnect? U mnie podowuje to.... lodówka, zwróć uwagę czy coś się nie włącza i wyłacza cyklicznie i przy okazji tego nie masz restartu.

Problem miałem z myszką i kalwaiturą w laptopie, a w pc z monitorem (migał) rozwiązał problem przepięcie do innego gniazdka (prawdopodbnie na innym obdowdzie)

@byl_sobie_aniol: Zapewne ma przewodową.
hmm, na obu mam praktycznie te same poinstalowane więc coś w tym może być. jest jakiś sposób żeby sprawdzić który to i to naprawić?


@redro: Zobacz które są włączone w tym czasie i które mogą wykonywać jakieś cykliczne czynności - typu skan raz na X czasu czy podobnie.
@byl_sobie_aniol: @mr_hammerer: dziekuje za pomoc, przejrzałam teraz wszystko i wydaje mi się że może to być discord bo zazwyczaj mam go zawsze włączonego jak gram. jest jakiś sposób żeby to naprawić? bo jednak często go używam a namawianie teraz wszystkich znajomych na tsa raczej nie przejdzie
@byl_sobie_aniol: nie no chyba mam raczej normalną

o to może spróbuje ten przez przeglądarke

hmm, ludzie tam piszą żeby dać kable od myszki i mikrofonu z dala od siebie tylko jak to zrobić jeśli używam mikrofonu wbudowanego w laptop?
@redro ja miałem to samo z myszką i klawiatura.. problemem było oszczędzanie energii...zznalazlem to w opcjach ustawienia klawiatury gdzieś w panelu sterowania