Wpis z mikrobloga

Elo Wypoczki!

Różowa dziś poszła do Pinpina (to norweski autoryzowany salon apple'a w Norwegii) z zamiarem zakupu Macbook'a Pro. Łamała się 3 miesiące, żeby się odważyć. Podeszłą do lady pokazała palcem co chce i wróciła z płaczem do domu. Dowiedziała się, że dziś wypuścili nowego, o którym nic nie wie a kosztuje tyle samo co ten którego sobie wybrała (°° .

I wraca zrozpaczona bo nie rozumie różnicy. Ja do niej, że spokojnie, że też nie ogarniam ale się Mireczków podpytam i będzie klaro. Najbardziej interesująca nas różnica dotyczy procesora. Stary to 4 rdzenie po 2,8 a nowy to 6 rdzeni po 2,2. I weź tu bądź mądry...

Jako, że sprzedawcom z reguły nie ufam, a za taki właśnie wykop nic nie robiłem to się zapytuję: co mam jej doradzić, żeby nie przeżywać pozakupowego PTSD....

Liczę na was jak zawsze. Elo!

#apple #macbook #pytaniedoeksperta #pytanie #procesory #laptopy #technologia #logikarozowychpaskow
  • 4
Liczę na was jak zawsze. Elo!


@cuda_maker: Nowy lepszy. wydajniejsza bateria, lepszy ekran, nowszej generacji klawiatura i procesor nowej generacji (czyli wydajniejszy, mniej-prądożerny).

Bierzcie nowego, nie ma innej opcji. Cena ta sama...