Wpis z mikrobloga

Czy wie ktoś o istnieniu w trójmieście lub niedalekich okolicach restauracji wolnych od dzieci? Wiem że w knajpach typu steak house jest mniejsze prawdopodobieństwo spotkania dzieci z powodu na brak menu dla nich, ale chodzi mi o takie restauracje które deklarują że są wolne od dzieci a nie "rzadko bywają, ale nie zabraniamy".


#gdansk #trojmiasto
  • 10
@2na10: poszukaj na trojmiasto.pl, chyba był kiedyś artykuł na ten temat

@Marmite: jest kawiarnia Drukarnia, która zaprasza tylko dobrze wychowane dzieci. Jakoś 1* na fb nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nielu: @palodisko:
https://kulinaria.trojmiasto.pl/Restauracje-wolne-od-dzieci-w-Trojmiescie-n111458.html znalazłam tylko to przy czym jak wspomniałam we wpisie restauracje nie deklarują się jako wolne od dzieci tylko tylko zmniejsza się prawdopodobieństwo ich spotkania ze względu na ekskluzywność lokalu lub jego menu

@Marmite: to jest smuteczek ale łudzę się, że jednak takie restauracje powstaną. Poza tym normalna matka też czasem chce odpocząć od dzieci wszelakich :)
@2na10 ojj pragne takiego miejsca

Jednak jedynie mozna znalezc lokale ktore serwuja dania gdzie dzieci nie maja duzego wyboru czyli rodzina tam nie pojdzie

Oby cos sie zmienilo w tej kwestii. I powstawaly tego typu lokale.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zaprasza tylko dobrze wychowane dzieci

@nielu: no ale my mówimy o restauracjach, które w ogóle dzieci nie wpuszczają
@brck89: to znane nazwisko więc bez patrzenia strzelam, że po prostu przeciętnego człowieka i tak nie stać żeby tam zjeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marmite: moim zdaniem większości ludzi stać na to, żeby tam zjeść :) jest bardzo drogo, 2 lata temu za kolację dla dwóch osób zapłaciłem niewiele ponad 1000zl (przy maksymalnej liczbie momentów). Prawdopodobnie nigdy tam nie wrócę, ale raz w życiu naprawdę warto to przeżyć.

Polecam, jeśli nie byłeś. Odkładaj 100zl miesięcznie na kolację to nawet tego nie odczujesz kosztowo :)