Wpis z mikrobloga

Kurde szkoda mi trochę IT bo kurde ten mikrus przez tyle przeszedł w życiu. Wszyscy się z niego śmiali, że jest mały, nie nadaje się do tego sportu. W finałach konferencji w 2017 roku zmarła jego siostra w potyczkach z Cavs. Życie dało mu w kość a teraz oferty dostaje za weterana i to na rok. Smutne to trochę
@nobrainer: nie śledzę NBA jakoś szczególnie pilnie ale pamietam jego wystrzał formy pod koniec sezonu rok temu, potem do Cavs poszedł o ile kojarzę? Co się tak bardzo #!$%@?ło że taki zjazd zaliczył?
@enzojabol: w zeszlym sezonie w Bostonie przeciagnal ich przez PO do finalu konferencji, jako 1st opcja ofensywna, wydawalo sie ze Sacramentu, NYK moze mu dac maxymalny kontrakt bo wygladal i gral jak All Star, kontuzja biodra/ smierc siostry( gral serie pomimo tego wypadku) , pozniej Dany Ainge wymienil go za Irvinga z Cavs, tam nie mogl wrocic do formy z przed kontuzji, do tego niebywale ego , nie pozwolily mu sie
@nobrainer: ogromne dzięki za tak obszerne wyjaśnienie :) do momentu odejścia do cavs wiedziałem co się z nim działo i jak grał, potem jakoś straciłem go z oczy i dzięki za uzupełnienie braków w wiedzy :)