Wpis z mikrobloga

Mirki, mam xiaomi od 2ch lat i jestem mega zadowolony. Chcę kupić nowy telefon w rozsądnej cenie i zastanawiam się czy warto myśleć nad innymi markami?
Chcę coś tak do $300 najlepiej. Widziałem jakieś telefony Sharp, One Plus I inne Huaweie I nie wiem czy nie lepiej trzymać się sprawdzonego chińczyka.
#xiaomi #telefony #technologia
  • 11
@unnamed89: Jeżeli odpowiada Ci miui to oczywiście zostań z xiaomi. Problem natomiast może być z tym budżetem ponieważ jeżeli chodzi o tego producenta to na tym pułapie jest tam pustka - przynajmniej wg mnie.
- do 200$ najlepiej wypada wg mnie redmi note 5 4/64,
- za jakieś 250$ dałoby się wyrwać mi note 3
- natomiast do flagowców (Mi8, mi mix 2s) musiałbyś sporo dołożyć
Tak stricte w Twoim budżecie
@mariusz5891: Dzięki. Masz jakąś opinie o Huawei P20 Lite?
Aż tak na osiągach mi nie zależy. Mam Redmi Note 3 i mi wystarcza do wszystkiego, ale bateria powoli słabnie.
Bardziej zależy mi na jak najlepszym aparacie (chociaż w tej cenie to i tak będzie średniawka, wiem) i żeby fajnie wyglądał, te z cieńką ramką są zajebiste. Wszystkie apki i tak działają, Hearthstone śmiga nawet na moim także o to się nie
Masz jakąś opinie o Huawei P20 Lite


@borsuczki_robio_sztuczki: Nie bardzo.
Kurde faktycznie zapomniałem o mi mix2 (bez s) - to będzie chyba najlepsze rozwiązanie w tym budżecie. Aczkolwiek sądzę, że na Twoje wymagania w zupełności wystarczyłby Ci rn5, który chyba jako pierwszy z serii redmi ma względny aparat. No i sporo kasy by Ci jeszcze zostało