Wpis z mikrobloga

Hej #mikrokoksy
Doradźcie proszę początkującemu. Robię właśnie program 100pompek i jestem więcej niż zadowolony z postępów. Jako że po każdej serii jest dzień przerwy, chciałbym wykorzystać te dni na kilkuminutowe ćwiczenia z hantlami.
Może ktoś polecić podobny program na hantle? Albo może da się zastosować program 100pompek jeden do jednego, tylko po prostu zamiast pompować, machać hantlami?
  • 8
Robię właśnie program 100pompek i jestem więcej niż zadowolony z postępów.


@zorza: Ile cwiczysz? Z jakiego pułapu startowales? ( jaki max pompek byl) Postęp siłowy czy sylwetkowy zauwazyles?
@bartolama: Z dwójką małych dzieciaków i ciągłymi nadgodzinami jedyne, co mogę zrobić to poświęcić te kilka minut dziennie. O siłowni nawet nie marzę. Po prostu chcę te kilka minut wykorzystać jak najlepiej, stąd moje pytanie. Wolę to, niż nie robić nic.
@zorza: Kup sobie TRX i dorzuć kilka ćwiczeń na inne partie mięśni.
Mój brat ma podobnie - dwójka małych dzieci a co za tym idzie brak czasu - TRX to idealne rozwiązanie - na youtubie jest masa filmików z ćwiczeniami.

Pozdrawiam
@zorza sa podobne programy w przysiadach i podciaganiu - rozwaz zamontowanie drazka w domu, ew. rozejrzyj sie czy nie masz w okolicy jakiegos trzepaka czy placu zabaw gdzie mozesz sie podciagac. aczkolwiek jak wyzej, jesli nie silownia - to ciekawsza opcja mogloby byc FBW. ewentualnie sprawdz rutyny treningowe bar brothers, maja duzo programow treningowych na YT opartych na wlasnej masie.