Wpis z mikrobloga

@donrumatatata: @Efilnikufesin: @Bujak98: @kacperski1: @arabkostek: @Atreyu: @mirek_januszy: @Wypieracz: Ja też chyba zaraz to pobiorę. :P Naprawdę dziwię się, że nikt się nie wziął za drugą część lub podobny projekt. Zrobić tę grę na miarę dzisiejszych możliwości, dodać multi/coop i możliwość tworzenia własnych scenariuszy, skórki do baboków, zaawansowaną fizykę i system zniszczeń = mamy hit. Może jakaś petycja?
@Wypieracz: Ja jestem za stworzeniem Ghost Master HD (coś na wzór tych różnych rimejków), nawet tak w ramach wybadania czy marka się sprzeda, a potem ruszenia z pracami nad zupełnie nową kontynuacją. I tutaj niech będzie miejsce na eksperymenty, rewolucje w stosunku do jedynki.
@UberKatze po pierwsze, to trzeba dowiedzieć się czy nadal mają prawa do tego tytułu - jeśli tak, mają kasę oraz pomysł mogliby zrobić dodatek bazujący na 1 części (lub niewielki związek do niej) i wtedy rynek zweryfikowalby czy jest sens tworzyć coś większego
@UberKatze I w tym polskim dubbingu jak oni śmiesznie mówili między sobą xD "czy mogę skorzystać z two" to pamiętam i jak z tego kisnelam z siostrą. Ileś etapów się spoko grało, ale zawsze był jeden który przegrywałam
w "sztywnych z ferajny" polecam oglądać od 3:25 i dalej" chodzi o wykorzystanie "glitcha", może wyłapiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w "strasznej dziurze" zwrócić uwagę na 0:15 i dalej" chodzi o sprawienie, żeby znaleźli się wprzy młynie w inny sposób, a nie w ten standardowy

@Goronco:
@UberKatze: ostatnio z okazji e3 wyciągnęliśmy z niebieskim stare czasopisma growe z szafy. Pomijając fakt, że content tego numeru cd action pokrywał się z materiałami prezentowanymi na konferencji (zombie, piraci, battlefield, resident evil II xD) to można było sobie jeszcze przeczytać taką fajną zapowiedź Ghost Mastera właśnie( ͡° ͜ʖ ͡°)