Gorące dyskusje ostatnie 12h

Na YouTube jest nowy reportaż niemieckiej telewizji o Polakach którzy osiedlają się we wschodnich Niemczech.Tytul reportażu " Coraz więcej Polaków w Meklemburgia-Pomorze Przednie "
    A pod filmem komentarze Niemców, komentujących tą całą sytuację

Komentarz z największą liczbą lajków
    "Dlaczego funkcjonuje integracja!? .Bo Polacy chcą się dopasować i mają ochotę się integrować.Powiem tylko : Serdecznie witamy"
    Kiolejny wpis
    " Jedyna różnica między Polakami i Niemcami to bariera językowa.Integracja następuje bez problemow.Ladnie widzieć że Meklemburgia-Pomorze Przednie się nie wyludnia."
    Inny
    "Polacy możecie wszyscy przyjechać.Potrzebujemy więcej rozsądnych ludzi jak wy... "

I tak dalej .. Strasznie ci Niemcy .

#ciekawostkizniemiec mój tag o Niemczech

Link do reportażu na YouTube
    https://youtu.be/10Z-plnu0jU

#4konserwy #neuropa #polska #emigracja
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

ŻELKOM. KOLEJNE #rozdajo
    Ale najpierw wyniki poprzedniego oraz przedłużenie darmowej wysyłki XD

pokaż spoiler przedłużamy darmową wysyłkę do paczkomatów do niedzieli (darmowa wysyłka od 50 zł)
    wysyłka kurierem tylko 5 zł od 50 zł również do niedzieli

*Ostatnie rozdajo wygrywa:* @mvci3k GRATULUJĘ! Wybierz sobie 10 kubków z żelkami https://sklep.gusto.pl/pl/c/Kubeczki-plastikowe/16 zrób normalne zamówienie, ale na końcu nie płać tylko napisz do mnie na priv numer zamówienia, a ja je popchnę dalej ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

pokaż spoiler W tym rozdajo do wygrania również 10 kubków z żelkami XD wyniki w niedzielę, nie kłamię XD

Tutaj właśnie wrzuciłem mój prywatny aktualny ranking żelków #gusto a tutaj jest ranking stworzony m.in. przez Mirków i Mirabelki zamawiających żelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szybkie linki
    kubeczki z żelkami (mniejsza ilość, niższa cena)
    skuhwysyńsko kwaśne żelki konfidenty jabłko gruszka 92
    nowe żelki
    żelki borówki
    nakarm pajacyka

Miłego dzionka (。◕‿‿◕。)
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (44)

DZIEŃ 98/100

Przychodzi facet do dyrektora cyrku z psem na smyczy i niedużym pudełkiem w ręku.
    Twierdzi, że jest w stanie pokazać niesamowity numer, potrzebne jest mu tylko pianino.
    Przechodzą do pomieszczenia z pianinem.
    Facet sadza psa przy instrumencie, a na nim stawia jeża, którego przed chwilą wyjął z pudełka.
    Pies zaczyna grać, a jeż pogwizduje do rytmu.
    Dyrektor cyrku jest zachwycony.
    - Zatrudniam pana od razu, ale muszę wiedzieć na czym polega trick.

pokaż spoiler - Tak naprawdę to pies gra i gwiżdże, jeż tylko udaje.

#suchar #100dnisucharow

"Wykopowa Noc Sucharów - Edycja 100dnisucharow" już w tę sobotę o godzinie 23:00.
    Serdecznie wszystkich zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (50)