Wpis z mikrobloga

Ale mnie boli tyłek jak pomyśle że kiedy Ekstraklasa będzie już potężną ligą, jedną z najlepszych na świecie to zlecą się te wszystkie janusze, którzy gardzą teraz naszą ligą, a podniecają się realami, messim itp. Do tego będą się wymądrzać i zaczną dyktować swoje warunki
#ekstraklasa #pilkanozna #againstmodernfootball #mecz
K.....a - Ale mnie boli tyłek jak pomyśle że kiedy Ekstraklasa będzie już potężną lig...

źródło: comment_6pSL2Fu4OTKZ6HbeEi7IdxKkO0fYfxtS.jpg

Pobierz
  • 12
@Kootanga: nie stanie się dopoki top kluby nie będą kupować graczy za kilka mln euro jak np w Chorwacji czy Czechach. A przecież moglibyśmy mieć swój Szachtar czy Slavię Pragę.
@brednyk:

nie stanie się dopoki top kluby nie będą kupować graczy za kilka mln euro jak np w Chorwacji czy Czechach.


W sumie to jakby nie patrzeć to takie zjawisko się już u nas zaczęło ¯\_(ツ)_/¯
@Kootanga: No tak bo Portugalia, Szwajcaria, Austria, Holandia czy Belgia to duże kraje xD
Największa jest Rosja i gdzie jest ta Rosja pod względem poziomu ligi? Daleko za Ukrainą, a przecież i tak jest utrzymywana sztucznie na kroplówce od państwowych spółek.

Poza tym to strasznie bzdurne myślenie, czemu niby ktoś miałby oglądać coś słabego, a potem jak się polepszy to nie mieć prawa tego oglądać? Totalna bzdura, jak się ekstraklapa stałaBY
@CzaryMarek:

Największa jest Rosja i gdzie jest ta Rosja pod względem poziomu ligi?

na 6 miejscu

Daleko za Ukrainą

co? xD

Ogólnie chodziło mi o to że wieksze kraje z dużą liczbą ludności mają wiekszy potencjał marketingowy etc.

arazie poza garstką januszy nikogo to nie obchodzi.

No właśnie janusze nie ogladają bo są kibicami sukcesu, wolą se włączyć barcelone i zostać Katalończykami.
@Kootanga: Mylisz januszy z koneserami, to tak jakbyś powiedział o jakimś smakoszu wina, że jest januszem bo nie chce wypić sikacza za 15 zł, a o dziadu spod monopolowego który chla tylko takie sikacze i czeka aż w końcu producent poprawi jakość, że jest wielkim pasjonatem.

Rosja jest sztucznie pompowana petrodolarami. Biedne kraje nie mają żadnego potencjału marketingowego, to primo, secundo dzisiaj żyjemy w globalnej wiosce, polskie stacje wykupują prawa do