Wpis z mikrobloga

Mirki wiecie fajna jest wersja Original War na steamie ? jest już zputchowana do tej wersji 2.0 coś robionej przez fanbase xD mam co prawda pudełkową wesję, ale kupiłem bo na steamie wygodniej, a niedawno było promo xD. No coś pięknego kurła.

Ogólnie polecam, bo gra nadal kopie - do tego nareszcie zagram z angielskim dubbingiem, choć ten polski miał swój klimat xD.

#retrogaming #pcmasterrace #gry #grypc #staregry #strategie
S.....S - Mirki wiecie fajna jest wersja Original War na steamie ? jest już zputchowa...

źródło: comment_WIW3jy8l5XRurIZz4jf1pURwPgVDt1JN.jpg

Pobierz
  • 8
@Student_AWAS: Tak. Jest też warsztat steam i widziałem tam ciekawe rzeczy (na przykład kampania arabska).

Możesz sobie grać z angielskimi głosami, ale polskie w wersji steam też były.
@Wiedmolol: @Rv0000: wiem, że można uruchomić PL dubbing, wystarcza właśnie zainstawalowana polska wersja ;). Ogólnie pełna kultura - od razu można wybrać normalną rozdzielczość, wszystko działa, update'y idą ze steama - niby to samo można uzyskać #!$%@?ąc normalną wersję, ale na wyprzedaży kupiłem za 3 czy 8zł ( ͜͡ʖ ͡€).

Ogólnie porównałbym to do wydania Baldurs Gate'a EE - niby można to samo zrobić z wersją
Czeski i polski dubbing to jedyna słuszna opcja. BTW piszcie jak będzie znów przecenka, bo wiecznie przegapiam, a należę do tych co odpalają steam raz na dwa miechy i tak samo zaglądają na pocztę :<