Wpis z mikrobloga

Miałem kiedyś kumpla w klasie, z biednej rodziny, ubrania już dawno od braci, słownictwo ubogie. Strasznie był taki cichy i widać było że mu wstyd za to skad pochodzi. W starszych klasach już każdy dawał w to #!$%@? skąd on pochodzi i własciwie podchodziliśmy do siebie w klasie z szacunkiem wszyscy, z racji że wiadomo jak dziewczyny patrzą na biedniejszych chłopaków, żadna nawet na niego nie spoglądała. I kiedyś rozmawiam tam z innym kumplem, no i chłopak okazał sie gejem xD. Zastanawia mnie czy całe jego dzieciństwo miało na to wpływ, że chciał się czuć potrzebny? Zawsze mnie zastanawia czy to jakieś zaburzenia psychicze, jeżeli dzieje się to w takich przypadkach.
  • 4
@cardem: W sumie nic do niego nie mam, nigdy kolegów nie podrywał. Jak weszliśmy w wiek dojrzewania, to było widać że robi się zniewieściały. W sumie obejrzałbym na ten temat dokument, ale nie wiem czy gdziekolwiek takowy się znajduje.
@cardem: Jego wujas i jego siostrzenieć to moi w sumie koledzy. No jeden się powiesił. Dużo ich w domu było i była mocna bieda, on był raczej spokojny, a te 2 chłopaki to raczej takie "wariaciki". Ojciec chyba mu młodo jakoś zmarł.