Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przegrywy które chodzą na #divyzwykopem są najgorszym typem przegrywa, dla mnie są to nawet podludzie. Oni oczywiście wmawiają wam że są wygrywami bo ruchają, ale co to za wygryw który musi płacić za seks? Ciągle mówicie że nie bierzecie udziału w "wyścigu o cipe", że nadwyżka facetów, ale i tak dajecie się manipulować kobietom tylko że za pieniądze. Diving jest gorszy od podrywania dziewczyn na ulicy, bo płacąc za seks w ogóle nie walczycie, mówicie wprost: "JESTEM LENIWY, ZALEŻY MI TYLKO NA BENIS INTO CIPUSZKA ALE ŻADNA MNIE NIE CHCE WIĘC STRACE RESZTE GODNOŚCI Z DZIWKĄ".
    Gdyby taka diva obiecała wam związek zgodzilibyście się na to i jeszcze wychowali jej dzieci, poprostu nikt was nie chce przegrywy. Jesteście gorsi od cucków i spermiarzy. Gardzę wami.

#przegryw #wygryw #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda
    pokaż całość

odpowiedzi (74)

Najlepszy dzisiaj
    #heheszki #thebestofmirko

odpowiedzi (15)

#rozdajo stalkera cień czarnobyla na GOG z okazji tego że przekroczyłem 2400 godzin w stalkerze zew prypeci na steamie
    #gry #stalker ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) wszyscy biorą udział, zwycięzca losowany przez mirkorandom nie wiem kiedy

odpowiedzi (29)