Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki muszę wam się pochwalić bo skisne :)
  Mam bardzo fajnych sąsiadów lvl 7 i 9
  Super chłopaki, zawsze dzień dobry mówią i ogólnie zawsze bajerka w windzie co tam w szkole i czy się wyspali i takie tam.
  Poszłam do aldi, kupiłam puzzle, gry planszowe, mandarynki i 4 resoraki hotweels, zapakowałam, napisałam na kartce jako mikołaj że wiem że są grzeczni i zostawiam im pod drzwiami bo muszę lecieć dalej i nagle słyszę krzyk radości bo właśnie wrócili do domu :)
  Lubie ich :) jak miałam covid to upiekli mi pyszne bułeczki z dzemorem, zapukali i zostawili pod drzwiami zdj poniżej :)
  #czujedobrzeczlowiek #chwalesie #dzieci

  PS. Nie, Nie mam swoich bombelkow to chociaż somsiadom sprawie przyjemność :)
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Okej, robię moje pierwsze #rozdajo na Wykopie. Siedzę z wami już ponad 11 lat, trochę osób poznałem, trochę afer przeżyłem, trochę pośmieszkowałem i często pomagałem całej społeczności, ale sam mam teraz małą prośbę.

  Robię #rozdajo paczki ze słodyczami z USA, w której znajdą się klasyki jeśli chodzi o słodycze (zdjęcie poglądowe), które znacie z filmów i seriali. Kto wygra może sam sobie zażyczyc dodatkową wrzutkę do paczki, którą lubi jeśli chodzi o dostępność tylko w #usa

  Co zrobić żeby wygrać? 1) zaplusuj wpis 2) zostaw suba na moim kanale yt poniżej (liczę, że po rozdajo zostaniecie z kanałem na dłużej jak spodoba się wam kontent)

  Link do kanału

  Opis:

  Otworzyłem niedawno kanał na YT, początkowo miałem tego nie prowadzić, ale stwierdziłem, że dam projektowi szansę, szczególnie, że pierwszy filmik przyjął się dość dobrze. Dobrze wiemy, że bez znajomości, szczególnie takim materiałem jak wywiady z muzykami dość ciężko się przebić, dlatego ważny jest jakiś start, a na mirko i Wykopie mamy dużo dobrych ludzi. Sam jak widzę ciekawy kanał, że ktoś wrzuca i promuje to odwiedzę i dam suba, lajka.

  Jest to kanał muzyczny, na który wrzucam wywiady-rzeki z muzykami, są to dłuższe formy (około godziny, ewentualnie trochę więcej). Planuję trafiać do fanów tych muzyków, którzy tak jak ja, chcieliby dowiedzieć się o swoim ulubionym artyście czegoś lepszego niż ulubiony kolor, ale np. posłuchać o procesie tworzenia utworów, całej płyty itp.

  Formuła wywiadów to - nowy album, nowy wywiad i analiza całego krążka. Dotychczasowe wywiady: 1) Łona i Webber - Śpiewnik Domowy #lona #lonaiwebber KLIK 2) Paweł Domagała - Wracaj #paweldomagala KLIK 3) Grubson - Akustycz(nie)zupełnie #grubson KLIK

  Takie rozdajo ze słodyczami chciałem zrobić już dawno temu, ale teraz pomyślałem, że mogę to połączyć z czymś, co mi się przyda - czyli dotarciem do większej ilości osób z wywiadami.

  Do rozlosowania osoby, która wygra (może to być więcej niż 1 osoba, w zależności od popularności rozdajo) użyję chyba mirkolos.pw #mirkolos lub mirkorandom? #mirkorandom Jak ktoś ma inne pomysły - to dajcie znać, jestem w tym nowy.

  Rozdajo kończy się w poniedziałek, 7. grudnia o godzinie 21:37 czasu polskiego.

  #rozdajo #muzyka #youtube
  pokaż całość

  odpowiedzi (53)

 • avatar

  W Toruniu koronawirus party na kilkaset osób, wiele nie ma masek. Ograniczenia? Jakie ograniczenia? xDDD

  #bekazkatoli #dzbanywiary #koronawirus

  odpowiedzi (20)