Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie do zamówienia z #ikea : bardzo miła i pomocna pani, która mnie obsługiwała przy zamówieniu mebli kuchennych, popełniła niestety błąd i dwie szafki są białe (a nie czarne, jak wszystkie pozostałe). Według strony, po złożeniu zamówienia, nie można go zmodyfikować. Czy jest jakiś sposób, by to jednak zrobić? Podjechać skoro świt do Ikei? Czy trzeba zaczekać na dowiezienie i zawieźć z powrotem do sklepu te dwie szafki by je wymienić? Czasu jest sporo, dowóz mam na sobotę 21 a montaż dopiero na 30.

Przypominam, że do końca miesiąca jest dobra promocja na kuchnie, ale to co się dzieje teraz w tym dziale to Sajgon. Dobrze wybrać wczesne godziny a i tak spodziewać się, że przynajmniej godzinę spędzi się w kolejce.

  • 5
@Kilikrst: zgodność będzie, bo na zamówieniu jest biały. Trochę moja wina, bo nie przeglądałem długiej listy pozycji (wszystkie meble kuchenne + PAX + biurko). Dopiero teraz zwróciłem uwagę, gdy otworzyłem listę zakupionych rzeczy na stronie Ikea family i rzucił mi się w oczy biały kolor.

Wydaje mi się, że najlepiej podejść w dzień powszedni skoro świt. W sobotę wziąłem numerek przed 9.30 i czekałem prawie dwie godziny. W ten weekend pewnie