Wpis z mikrobloga

Uwaga frajerzy, mam ważny komunikat. Niewyjściowa morda, wątłe ciało czy wzrost poniżej 175cm nie eliminują was przegrywy z wolnego rynku bzykańska. Co was eliminuje? (mówimy o wyglądzie, nie o jąkaniu się, ślinieniu, uciekającym wzroku czyli zachowaniu) Otóż eliminuje was opakowanie: fryzura, cera, krzaczaste brwi lub monobrew, ubranie, buty, zapach. Co należy zrobić? Zamiast wydawać kasę na gry, jakieś zbroje dla swojego bohatera, jakieś działa 88mm, jakieś inne gówna weźcie i zainwestujcie w siebie. Opalić się, iść do fryzjera, kosmetyczki, kupić modne ciuchy, okularki, zegarek, wodę toaletową, buty itd. W lepszym opakowaniu poczujecie przypływ pewności siebie a to już dużo u kogoś kto nie schodził nigdy z karuzeli #!$%@?. Zadbany, nawet jak nie urodziwy człowiek ma spore szanse wyjść z przegrywu spowodowanego wyglądem fizycznym. To samo dotyczy różowych.
Piszę to tylko dlatego, że sam mam kaganiec założony na pindola, inaczej nie robiłbym sobie konkurencji na wolnym rynku( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #zwiazki #przegryw #wygryw #tfwnogf
  • 34
@arczer Miałem aparat na zęby na noc gdy miałem 12, 13 lat nie pamiętam. Chodzę praktycznie do ortodonty, dentysty czy optyka co pół roku. Panie mówią mi że mam dość ładne zeby. Okulary nosze tylko do komputera bo oczy mam bardzo ładne. Praktycznie tak mocno brązowe że czarne. Dużo osób mówiło, że są ładne.