Wpis z mikrobloga

Spotkalem ostatnio rozowa ktora jakies pol roku temu chciala mnie wrzucic do friendzona i jak mnie zobaczyla to momentalnie odwrocila sie do koleżanki i udawala ze mnie widzi Chcialem tylko powiedziec czesc ale widocznie nie zasluzylem na taki zaszczyt xd Nie bylo jakichs jazd z mojej strony po prostu ja olalem jak na moich oczach zaczela sie kleic do mojego kumpla. Probowala sie od tamtej pory dwa razy ze mna spotkac ale wykrecalem sie, ze mam juz plany i nic wiecej. Nie mam do niej zalu ani nic, dupy jej tez nie obrabialem. O #!$%@? chodzi? xd I nie nie zapytam sie jej bo znowu bedzie mi wydzwaniala i pytala sie czy jej w czyms nie pomoge albo czy nie zajme ksiezniczce czasu bo jej sie nudzi. Znamy sporo lat i nawet kiedys ze soba bylismy

#logikarozowychpaskow
  • 3
@Kiedys_Mialem_Fejm no to widzę że nie jestem jedyny, mi tak dwie zrobiły, jedna zaatakowała z nienacka (zagadała do mnie :P) a że ja nieogarnalem o co chodzi i lekko olałem a później bałem się odezwać bo mi było wstyd to się obraziła i zaczęła unikać kontaktu tylko po to żeby po 3 miesiącach znów się za mną oglądać. Później z drugą to samo tylko że za długo przeciągnąłem zwykła znajomość zamiast porandkowac,