Wpis z mikrobloga

Wnerwia mnie już ta firma "relax lux" czy jakoś tak, wydzwaniają z różnych telefonów. Macie jakieś patenty na nich ? Kiedyś jak rozmawiałem z Panią że jest zwykłą oszustką i próbuje naciągnąć starsze osoby, czy nie jest jej wstyd za taką pracę, że większy szacunek mam do żula przed sklepem, to miałem spokój przez 3 miesiące. Od dzisiaj znowu zaczęli dzwonić ¯\_(ツ)_/¯
Może jakiś mail o usunięcie danych, chociaż i tak mój numer został wylosowany.
#zalesie
  • 11
@isInteger Możesz zapytać czy rozmowa jest nagrywana. Jeśli kobieta powie, że TAK to możesz powiedzieć, że nie wyrażasz zgody na nagrywanie rozmów. Może wtedy "odhaczą" cie w systemie i numer juz więcej nie będzie wybierany. Mi kiedyś udało się w ten sposób pozbyć natręta.
@Bandurek: ta też to kiedyś zastosowałem. Powiedziałem że również nagrywam rozmowę, jak zapytała w jakich celach to odpowiedziałem "cele humorystyczne, memy, wrzucenie do internetu". Również była przerwa ale po kilku miesiącach znowu, automat do losowania wybrał szczęśliwca.
@isInteger Ogólnie to nikt do cb nie dzwoni z tej firmy tylko z call center i ci ludzie nigdy w życiu takiej firmy jak Relax lux nie widzieli na oczy xD Żadne straszenie policją czy prokuraturą nie działa, bo ci ludzie nie podają żadnych swoich danych, więc mają #!$%@? xD W teorii najlepiej nieodbierać, albo powiedzieć, że pomyłka i jesteś z miasta oddalonego o 100 km załóżmy a w praktyce to nie
Dzisiaj już na 2 moje numery dzwonili. Ciekawe skąd biorą te numery (kto im udostępnia). Druga sprawa to, że teraz dzwoni nagrany automat... Wiec nawet gdyby pytać 1000 razy to nie odpowie na 'niewłaściwe' pytania.
@Elmoro_: mam dokładnie to samo, i w dodatku na 80% to uczelnia sprzedała mój nr. A #!$%@? ta firma niemiłosiernie, już nawet #!$%@? tam niech robią swoją robotę, ale oni niektórzy autentycznie serce wkładają w to oszustwo.