Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam pytanie. Bardzo dziwi mnie fakt, że program podaje mylące wartości. Potrzebowałem podzielić sobie 23 sekundy trwania całego klipu na kilka równych części. Z większą lub mniejszą dokładnością przyjąłem sobie, że podziele ten czas na sekwencje trwające 2,5 sekundy. I teraz zauważyłem, że wartość jaką widzę na OSI CZASU różni się od wartości podanej w "Work Area Duration".
Jak 2,5 sekundy w jednym miejscu może być równe 00:02:12?

00:02:30 równa się 00:02:12?
..0:30 to to samo co ...0:12?

I teraz której wartości mam wierzyć? Dlaczego Work Area Duration pokazuje mi jakieś nieprawdziwe informacje?

Na załaczonym przeze mnie obrazku widać, że na osi czasu mam zaznaczone 2 i pół sekundy (indykator znajduje między 02 sekundy a 03 sekundy) a wyżej podaje mi inną wartość. No to co?

#pytanie #adober #animacja #aftereffects
Bunch - Cześć. Mam pytanie. Bardzo dziwi mnie fakt, że program podaje mylące wartości...

źródło: comment_XidxUhnZOFyl1jWsj4M1feZFxOCoqFgE.jpg

Pobierz
  • 4
@Bunch: to nic błędnego - ostatnia wartość to klatki, nie ma czegoś takiego jak milisekundy w afterze (wtedy by musiało być tak naprawdę 2:500 a nie 2:30.

a dzieje się tak, bo masz pewnie ustawione 24 albo 23,976 klatek na sekundę, i te 12 to połowa z tego, więc to jest te pół sekundy ;)