Wpis z mikrobloga

@Ganja-Man: @duzeelobenc: przecież na ps4 praktycznie nie ma gier. Na switchu chociaż pogra sobie na kiblu czy w podróży, bo NS trzeba traktować jako handhelda przecież, a nie stacjonarną konsolę. Mam ps4pro i to jest gówno. Gry w bieda4K, których nie da się odpalić w 60fps w fullhd nawet, przez co są niegrywalnym gównem.
Uprzedzając - mam PC, mam ps4pro, mam psvr, mam switcha.
Na switchu można sobie wgrać jailbreaka
@Ganja-Man to bardzo proste, zadaj sobie pytanie czy będziesz grał większość czasu w domu czy w podróży, samolocie itp.

Jeśli w domu to switch jest bez sensu.
@Navari: bloodborne, uncharted4, horizon...
zieew
Jeszcze detroit od biedy.
Tak to nie ma gier. W multiplatformy gra się na PC jak biały człowiek.
Problemem ps4pro jest brak 60fps tylko nastawienie na gówniane pseudo4K.
Uwielbiam serię uncharted, ale U4 mnie odepchnęło klatkowaniem w trakcie scen pościgów. Okropieństwo jak się człowiek przyzwyczai do 60+ już.
Także ja PS tej generacji uznaję za kompletną porażkę. Switch wygrywa obecną generację nowatorskim podejściem do handheldów i
@Navari: znaczy nie lubię gier o jakiś "facetach" w rajtuzach więc kompletnie mnie spiderman nie interesował.
Nie - obecna generacja nie ma gier. Są tylko multiplatformy, które znacznie lepiej wypadają na PC.
@Navari: zawsze miało, teraz nie ma.
RDR2 nie jest exem.
DS to raczej ps5 będzie.
TLOU2 - no tylko patrząc po U4 - znowu nie da się grać w nędznych 30fps jak jakiś biedak ze slumsów.
Co kogo interesuje ile kosztuje brudne, używane ps4? Grunt, że OP chce sobie kupić NS do grania w domu i podróży OPRÓCZ PC.

Jakie dodatkowe gpu w pro? To jest tylko wzmocnione APU. Ale to