Wpis z mikrobloga

@kamarosz: Ja robię w ten sposób, że kupuję kilka biletów, za każdym razem wybierając płatność później. Ostatnio też konduktor mi powiedziała, że zwykle w wagonach 5 i 6 jest najluźniej, więc być może system przydziela te miejsca w ostatniej kolejności.
da sie wybrac samemu miejsca w express intercity premium?


Tak.

a przy rezerwacji rozrzuca mnie po pociagu tak ze 2 sa obok siebie a 1 klika rzedow dalej.


@kamarosz: Ale liczysz się z tym, że inni ludzie już mogli kupić bilety i dlatego nie ma wolnych, które Cię interesują?
bilet na miesiąc do przodu więc wątpię


@kamarosz: Błądzisz. To jest argument o zerowej wartości.
Ludzie kupują z wyprzedzeniem, gdyż;
– wiedzą, ża pojadą,
– chcą kupić bilet taniej,
– chcą siedzieć tam, gdzie chcą.

na przyszłość, jak to zrobić?


Kupować bilet na 30 dni przed wyjazdem, dokładnie wtedy, gdy dany dzień zostanie uwolniony przez sprzedawcę.

Kupować bilet na 30 dni przed wyjazdem, dokładnie wtedy, gdy dany dzień zostanie uwolniony


@ConanLibrarian: Dalej będę drązył. To ja kupiłem włąsnie na 30 dni do przodu, moze faktycznie część miejsc moze byc juz zajeta, nie mniej przy wyborze miejsca nie da sie nawet wybrac wagonu tylko z automatu mi strona przydzielała wagon 6 i czesc. Dlatego sie zastanawiam na przyslzosc czy jest w ogole mozliwosc wybrania danego miejsca.
To ja kupiłem włąsnie na 30 dni do przodu


@kamarosz: Dokładnie w momencie uwolnienia? O godzinie 0.30?
Bo ja tak kupuję, więc jeśli zabierzesz się do tego o 10 rano, to jesteś już dziewięć godzin w plecy. :-)

tylko z automatu mi strona przydzielała wagon 6


Nigdy tak nie miałem, zawsze mogłem wybrać wagon.
Ale ja wskazuję wagon i miejsce, które mnie interesuje.

czy jest w ogole mozliwosc wybrania danego miejsca.