Wpis z mikrobloga

@Kenteris: Szczerze to nawet Warblade na tym nie chodzi, a Kurka Wodna 3 ma problemy ze stabilnością kolorów i jakieś pół klatki na sekundę.
@dewx: Przeglądałbym, ale nie mam kabla sieciowego (RJ45), bo laptop nie ma Wi-Fi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Spokojnie, ten akurat ma jeden port USB. :) Jeden bo jeden, ale jest.


@Methelin: tak,tylko pytanie czy system operacyjny go obsługuje - nie wiem co tam masz na pokładzie, ale w Win95 u mnie nie działało, a w Win98 było sporo pieprzenia się ze strerownikami, a i tak nie było gwarancji, że połączy się ze sprzętem.
@parostatek696: Nalepka gwarancyjna jest do sierpnia 2000 roku, a o ile dobrze pamiętam, ten model miał dwuletnią gwarancję, co daje 20 lat.

Miał kosztować 6000 zł, co wynosiło 12 minimalnych pensji lub 5 średnich pensji w 1998 roku, więc tak - ok. 18 tysięcy w obecnych standardach.
@Methelin: Miałem podobny (albo taki sam?) toshiba 480CDT. Ramu miał 32MB ale dołożyłem dodatkowe 128, niestety konstrukcja tego lapka była taka, że pokrywka od RAM "szturchała" drugą kość, więc jeśli ucisnąłem lapka w tym miejscu od spodu np. kolanem, to wyskakiwał blue screen ( ) USB 1.0, Win 2000 SP4 :)
A no i pierwsze Wifi oczywiście na PCMCIA
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Methelin: piękny. Więcej zdjęć poproszę! Ta klawiatura, łechtaczka między G i H (którą montuje dziś już chyba tylko Lenovo)... nieważne, jak wolno by to chodziło, przeglądał bym na tym wykop ^_^