Wpis z mikrobloga

Ogólnie praca w szkole w wakacje to sama przyjemność. Skrócone godziny pracy, pusta szkoła, nikt się nie kręci, nie przeszkadza, można w spokoju poleniuchować albo powoli przygotowywać się do nowego roku szkolnego i robić papierkową robotę.
Tylko jednej rzeczy nienawidzę. Rozbrajania alarmu. Niestety w trakcie wakacji to mój obowiązek :(
Tak mnie to stresuje, że już jak rano otwieram oczy w łóżku, to już o tym myślę. Raz mi się nawet przyśniło, że wciskałam te guziki a one nie pikały :( To był koszmar.
Boje się, że źle coś nacisnę, albo za krótko przytrzymam przycisk, włączy się alarm i przyjadą po mnie panowie ubrani na czarno, skują mnie, przycisną do gleby i się będę dusić albo coś.

Jak pokonać ten irracjonalny strach??
#pracbaza #szkola #pytanie #kiciochpyta #pomocy
  • 11
@emilkos8: Zapisz sobie na kartce krok po kroku co trzeba zrobić i postępuj według instrukcji. Zminimalizujesz szanse na błąd.
Nawet jak źle wbijesz to nie będzie z tego powodu konsekwencji. Ot dzwonisz do ochrony ewentualnie i mówisz, że fałszywy alarm. Chociaż pewnie oni wcześniej do Ciebie zadzwonią.

@emilkos8: Jak ja nienawidzę takich ludzi co nawet nie umieją rozbroić alarmu, co w tym stresującego, nawet jak zawyje to dzwonisz do nich że pomyłka.
@piotreek88 Hasło to jest opcjonalne i szkoła na 99% nie będzie go miała i nie spoko, bo by musiał znać kod inaczej będzie się cały czas włączał alarm i będą musieli podjechać z ochrony.