Wpis z mikrobloga

#rower Mirki wyrobiły mi się koronki w korbie na kwadrat Truvativ fived. Poleciała 42 i 32. Wyminiać czy kupić nową korbę? Ma ktoś namiary na tanią i dobrą korbę lub zębatki? Wymieniłem już kasetę i łańcuch ale tak patrząc na korbę to też już jest padaka. Suport też niedawno zmieniałem.
  • 9
@redmonk Jeździłem na dwa łańcuchy i trochę przegapiłem moment rozciągnięcia się jednego z nich. Kasetę mam już nową alivio 11-28 8speed i łańcuchy dwa kmc x8.93 tylko korba już ma te zęby wyrobione i boję się że zaraz nowe łańcuchy dojedzie. Nowe zębatki + przesyłka to 100 ziko wychodzi - nie wiem czy shimano podejdą do wiekowego truvativa. Może lepiej parę groszy dorzucić do czegoś nowego.
@balrog84 tak szukam czegoś z wymiennymi tarczami - żeby było łatwiej napęd doczyścić. Poszukam może w lokalnych rowerowych coś mają. Kurde chyba już nie te czasy żeby reanimować rower. Najłatwiej nowy kupić :-(
@redmonk tylko często te używane to są już #!$%@? lub kradzione. Z chęcią bym przygarnął używaną i zadbaną korbę na kwadrat ale używany napęd w dobrym stanie dostać to jak w lotka trafić :-)