Wpis z mikrobloga

-lvl14
-rudy
-okulary
-gruby 70+ kg
-niski 165cm
-tzw ruska morda
-nigdy sie nie całowałem z dziewczyną
-żadnej nawet nie trzymałem za rękę
-na bibie na koniec podstawówki tańczyliśmy w kółku i wylosowałem że musze zatańczyć z dziewczyną 9/10, a ona powiedziała że nie będzie tańczyć z takim grubasem i wieprzem, a ja uciekłem wtedy ze szkoły.
-na koniec tego roku szkolnego chciałem zaimponować dziewczynie która mi się podoba. byliśmy na hali i sobie rzucaliśmy do kosza piłką. ja chciałęm rzucić z połowy boiska, ale źle poszłą ii walnąłem ją w głowę.
-innej chciałem zaimponować bo była taka imprezowiczka więc przyniosłem alkohol do szkoły, 2 piwa marki tyskie. I na matmie z naszą wychowawczynią koledzy mi wzieli plecak i zaczeli wszystko wyrzucać. pani gosia (nasza pani) wtedy weszła do klasy a te piwa wyleciały jej pod nogi. zaczeła się drzeć kogo to i mnie wysłała do dyrektora.
-kiedyś koledzy mi znowu zabrali plecak więc pobiegłem im go zabrać. ale gdy biegłem ktoś z 3 klasy mi podłożył noge i się przewróciłem wpadając pod nauczycielke od historii. cała klasa to widziała bo było po dzwonku.
#gimbaza #przegryw ##!$%@? #stulejacontent #logikarozowychpaskow #milosc #randkujzwykopem
gimbus-przegrywus - -lvl14
-rudy
-okulary
-gruby 70+ kg
-niski 165cm
-tzw ruska ...

źródło: comment_JR5Z0vOPw9RrIjaS6S0Ri8YBYtU1lo2M.gif

Pobierz
  • 11
@kon_na_biegunach: dokładnie, jak się człowiek ogarnie w młodym wieku żeby mieć życie w szkole średniej to z górki idzie, życie socjalne wtedy jest w piku, pierwsze imprezki takie poważniejsze, alkoholizacja, ćpanko, przypadkowe stosunki płciowe. Czym wcześniej tym lepiej, mam swoją teorię że w wieku ok 3 lat można rozpocząć kandydata na przegrywa ale nie chce mi się szukać na telu
-na koniec tego roku szkolnego chciałem zaimponować dziewczynie która mi się podoba. byliśmy na hali i sobie rzucaliśmy do kosza piłką. ja chciałęm rzucić z połowy boiska, ale źle poszłą ii walnąłem ją w głowę.


@gimbus-przegrywus: to mi zaimponowało akurat, niezły rzut musiał być.