Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wygląda jak milion dolarów. Różowe jej nienawidzą! sprawdź jak

W tym roku byłem już na 5 weselach: 1x luty, 1x maj 2x czerwiec i w miniony weekend ostatni raz.
Dzisiaj sobie uświadomiłem gdzie starsze różowe robią błąd.

Młodej dziewczynie we wszystkim ładnie i wszystko pasuje. Coś się zaczyna psuć na 27-28 lvl, potem się pogłębia i koło 50tki następuje apogeum tragedii.
Z pewnością każdy z was miał przyjemność podziwiać ciocię w odstrzelonej kreacji, w odstrzelonym makijażu, w odstrzelonej fryzurze, z fantazyjnymi tipsami i obwieszoną biżuterią. I wyglądały jak straszydła.

A wiecie co łączy wszystkie ładne ciocie, żony kuzynów, kuzynki mężów i babcie? To że grają jednym elementem, a cała reszta jest nieprzytłaczającym tłem.

Zasady:

Jeżeli chcesz zagrać perfumem, to zrezygnuj z tłustej tapety, włosów sztywnych od pianki, oczu a'la panda, kolorowych tipsów
Jeżeli chcesz zagrać sukienką to nie obwieszaj się naszyjnikami, bransoletkami i kolczykami
Jeżeli robisz ekstra fryzurę, to daruj sobie extra makijaż i oczojebną sukienkę
Jeżeli robisz sobie długie kolorowe paznokcie, to nie rób długich kolorowych plastikowych paznokci
Jeżeli malujesz wyraźnie usta, pozostaw włosy naturalne, a makijaż na twarzy lekki
Jeżeli zmieniasz kolor włosów to daj to zauważyć - nie kamufluj go pudrem na czole, różem na policzkach, kolczykami po 300g
Jeżeli robisz brwii to wydepilowane kreski lub wygolone do zera i namalowane od nowa... będę żygał.
Jeżeli na dekolcie wisi ci opal oprawiony w złoto, to niech kolczyki będą delikatne, nie dokładaj 4 pierścionków i pęku bransolet


#uroda #logikarozowychpaskow #wesele

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wygląda jak milion dolarów. Różowe ...

źródło: comment_acjv9sILsO4e3a6jwNzlVSZjt5V1pbF2.jpg

Pobierz
  • 10
Choć generalnie typ ma rację;)


@rdza: generalnie, to łamanie zasad, o których pisał jest typowe dla każdego wieku.

Zresztą - brwi można ogolić i narysować ponownie (dziś już rzadko spotykane), ale nie wiem czy gorsze to, czy malowanie sobie brwi, na których można odlecieć. Ostatnio widziałam dziewczynę, która mimo że dosyć ładna, brwi miała tak szerokie, że musiałam się odwrócić, żeby nie wybuchnąć śmiechem - a jestem osobą, która w większości