Wpis z mikrobloga

#wirus #android #xiaomi #internet #komputery Mirki pomocy. Wróciłem do domu połączyłem się z moją wifi i nie mogę korzystać z przeglądarek na tel. Xiaomi Redmi Note 4, czy to chrome czy wbudowana od xiaomi czy opera która chwilę zadziałała a potem sytuacja tak jak na pozostałych. Jakieś gówno musiało mi się zainstalować. Sytuacja wygląda tak że zaczęło mi wyskakiwać powiadomienie na pasku zatytułowane "Podglad HTML. Połączono z nazwamojejsieci. Dotknij aby poznać szczegóły" jak w to wejdę to mam coś takiego jak na screenie. Na drugim screenie chce mi się pobierać jakieś gówno z m.youku.com. instalowałem AVG Ccleaner master malwarebytes nic nie wykrylo. Czyściłam dane Chrome. Najlepsze jest to że na LTE wszystko jest w porządku.
bryli - #wirus #android #xiaomi #internet #komputery Mirki pomocy. Wróciłem do domu p...

źródło: comment_EKn2lZ1IDZWVOgWZMDr3Rl8nPD92z7wD.jpg

Pobierz
  • 14
@LM317T na wifi nie działają mi również obrazki na wykopie.
Jakieś pomysły jak się tego pozbyć oprócz ustawień fabrycznych telefonu? To dla mnie ostateczność.
@LM317T sprawa chyba jest jeszcze ciekawsza. Włączyłem komputer i okazuje się że są podobne objawy. To jest jakiś atak na router? Mam tp-linka archer c2
@LM317T wygląda na to że wszystko działa na tel i kompie.. To #!$%@? zmieniło mi dnsy w sekcji DHCP ma routerze. Zrobiłem upgrade FW, przywróciłeś swoje ustawienia z backupu i wywaliłem te trefne dnsy. Mam nadzieję że będzie ok teraz. Dzięki za pomoc.